BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Ailee, L1VE’den ayrıldıktan sonra yeni ajansla anlaştı ve Ravi, yeni başlangıcına desteğini gösterdi

1 dakika okuma süresi

Ailee yeni bir şirkete katıldı! VIXX’ten Ravi’nin desteği ile!

31 Temmuz’da, WYSIWYG Studios’un bir yan kuruluşu olan Pop Music, “Ailee kısa süre önce ajansımızla özel bir sözleşme imzaladı” diye resmi olarak duyurdu.

Şarkıcının daha önce bu hafta başlarında Ravi tarafından kurulan eski ajansı THE L1VE ile yollarını ayırdığı ortaya çıkmıştı.

Ailee ayrıca haberi Instagram’da kişisel olarak duyurdu ve “THE L1VE ile olan özel sözleşmemin sona ermesi nedeniyle transfer ajanslarını kapattım. Bana her zaman sevgilerini ve desteklerini veren hayranlarıma herkesten önce söylemek istedim.”

Devam etti, “Yeni ajansım Pop Music’te daha da olgun ve havalı bir Ailee olmak için çok çalışacağım. Beni her zaman bekleyip bana inandıkları için Aileeans’ıma [Ailee’nin fandomuna] içtenlikle teşekkür ediyorum ve sizi seviyorum.”

Ailee gönderisini yaptıktan hemen sonra, Ravi iki kalp emojisi ile destekleyici bir şekilde yorum yaparak onu neşelendirdi, “Noona [abla ya da kız arkadaş için bir hitap şekli], hadi mutlu olalım.”

Ailee, ikilinin yakında buluşmayı planladıklarını belirterek, “Gelecek hafta oradaki tüm lezzetli yemekleri yiyelim!!!!” yazarak yorumuna yanıt verdi.

Bu arada Pop Music, “Ailee ile bir ilişki kurmaktan son derece memnunuz. Ailee’nin daha geniş bir alanda fanlarına ulaşabilmesi için aktif desteğimizde tavizsiz olacağız.”

kaynak (1) (2)İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.