BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Zico’nun yeni erkek grubu çıkışa hazırlanıyor… “Yılın ilk yarısında çıkması hedefleniyor”

1 dakika okuma süresi

Zico tarafından oluşturulan bir erkek grubu çıkış yapmaya hazırlanıyor!

Grubun Mayıs ayında çıkacağı söylentileri sosyal medyada gündem oldu. Bunun üzerine KOZ Entertainment ayın 28’sinde Ilgan Sports’a yaptığı açıklamada, “Bu yılın ilk yarısı için hazırlanıyoruz.” ve “Kesin çıkış tarihi onaylandıktan sonra açıklayacağız.” sözleriyle hayranları heyecanlandırdı.

Geçtiğimiz Kasım ayında 2022 HYBE Brifingi‘nde erkek grubu kurma planlarını açıklayan Zico, “Belirli bir türle sınırlı olmayan bir ekip kuruyoruz.” , “Bilinen tüm formülleri yıkacağız.” , “Hem genel halkın hem de hayranların keyif alabileceği türde müzik sunan bir grup olacak.” ifadelerinde bulunarak hem kendine hem de oluşturacağı gruba olan güvenini gösterdi.

Buna ek olarak KOZ Entertainment geçen yılın Ocak ayında, milliyetine bakılmaksızın 2000 yılından sonra doğan erkeklerin desteğini kabul ederek küresel bir seçme düzenledi.

2019 yılında Zico‘nun kurduğu KOZ Entertainment 2020 Kasım’da HYBE bünyesine dahil oldu. Bu satın alım sürecinde Zico şu ifadelerde bulunmuştu: “Geniş bir deneyim yelpazesine sahip olmak istedim.” , “Başkan Bang Si-hyuk ile yaptığımız görüşmeler ile planı genişletiyorum.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.