BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
DedikoduHaberK-Pop

YG Entertainment, Jennie ve V’nin sevgili oldukları söylentilerine dair kısa bir açıklama daha yayınladı

1 dakika okuma süresi
jennie v

YG Entertainment, bir kez daha BLACKPINK’ten Jennie ve BTS’ten V’yi içeren flört söylentilerine ilişkin kısa bir açıklama yaptı.

Mayıs ayının başlarında, Jennie ve V, Jeju Adası’nda çekilen ve idollere benzeyen bir fotoğrafın çevrimiçi topluluklarda yayılmasıyla flört söylentilerine karışmıştı. O dönemde YG Entertainment konuyla ilgili söyleyecek bir şeyleri olmadığını kısaca belirtmişti.

Söylentiler son olarak 23 Ağustos’ta internette dolaşan ve ikiliye benzeyen kişilerin bir kuaför salonunda çekilmiş fotoğrafı ve BLACKPINK’in 24 Ağustos’ta V’nin New York’a gidişinden bir gün sonra ABD’ye gidecek olması nedeniyle yeniden gündeme geldi.

Haberlere yanıt olarak YG Entertainment’tan bir kaynak “BLACKPINK 25 Ağustos’ta ülkeden ayrılacak ve Amerika Birleşik Devletleri’nde MTV Video Müzik Ödülleri performansının yanı sıra ikinci tam uzunluktaki albümlerinin tanıtım faaliyetleri de dahil olmak üzere sıkı bir programla meşgul olacaklar” yorumunda bulundu.

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.