BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi

Eunbin

Kwon Eunbin (권은빈) (daha çok bilinen sahne adıyla Eunbin (Korece:은빈) Cube Entertainment bünyesindeki CLC grubunun ana görsel ve maknae’sidir(en genci). Grupla çıkışını mini albümleri Refresh’le Elkie ile birlikte yeni bir üye olarak yaptı. Çoğunlukla şirket arkadaşı Jeon So-Yeon ile birlikte yer aldığı Produce 101’deki görünümüyle tanınır. Kişisel meyvesi limon 🍋.

Çıkış Öncesi

Ürün 101

22 Ocak 2016 tarihinde Eunbin, Mnet reality kız grubu hayatta kalma programı Produce 101’de yarışmacı olarak kamuoyuna tanıtıldı. Produce 101’in amacı 46 farklı şirketten 101 kadın stajyerin yer aldığı bir topluluktan halkın bir kız grubu ‘üretmesiydi’.

Eunbin, diğer iki stajyer Lee Youn Seo (Produce 101’in en genç yarışmacısı, Produce 101’in ikinci turunda elendi) ve Jeon Soyeon (Produce 101’in son turunda elendi, daha sonra Unpretty Rapstar 3’te yarışmacı oldu ve ikinci oldu) ile birlikte Cube Entertainment’ı temsil etmeye geldi.

Çıkış Sonrası

CLC ile İlk Çıkış

Eunbin, Produce 101’den elendikten kısa bir süre sonra CLC ile çıkış yaptı. Produce 101 ile olan sözleşmesi nedeniyle tam olarak tanıtım yapamadı. Eunbin, hayatta kalma şovundan popülerlik kazanması nedeniyle gruba eklendi.

Produce 101’den sonra

CLC üyelerinin izleyicilerini resmi olarak hayran olmaya teşvik ettikleri bir V-Live sırasında, diğer üyeler Eunbin’e Produc 101’de yarıştıktan sonra hayatında neyin değiştiğini sordular. Eunbin şakayla karışık, şöhreti sayesinde kapanan bir mağazadan çilekli smoothie aldığını söyledi. Ardından daha ciddi bir şekilde şunları ekledi: “Bence Produce 101 benim için büyük bir fırsattı. Daha fazla sahne deneyimi kazanmamda bana çok yardımcı oldu. Çok şey deneyimleyebildim ve birçok açıdan olgunlaştım. Bu yüzden orada yer aldığım için çok müteşekkirim.”

Eunbin, CLC’nin yeni bir üyesi olarak eski üyelerin izinden gitmek ve en genç üye olarak iyi bir atmosfer yaratmak istediğini açıkladı.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.