BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

UP10TION Xiao şirketi TOP Media ile yollarını ayırdı ve yazdığı mektubu paylaştı

2 dakika okuma süresi

UP10TION Xiao (Lee Dong Yeol) TOP Media ile yollarını ayırıyor.

31 Mart’ta TOP Media yayınladığı resmi bir açıklamayla Xiao ile olan hususi sözleşmelerini yenilemeyeceklerini duyurdu.

Açıklamanın tamamını aşağıdan okuyabilirsiniz:

Merhaba. Biz TOP Media.
UP10TION’ı destekleyen tüm hayranlarımıza içtenlikle teşekkür ediyoruz.
Eylül 2015’teki çıkışından bu yana ajans bünyesinde bulunan UP10TION üyesi Xiao’nun hususi sözleşmesi 31 Mart’ta sona erdi.
Xiao ile uzun süren kapsamlı görüşmelerimizin ardından, özel sözleşmenin sona ermesinin akabinde karşılıklı olarak sözleşmemizi feshetme konusunda mutabık kaldık.
Müziği çok seven ve sahnede her zaman harika performanslar sergileyen Xiao’ya en içten minnetlerimizi iletiyoruz ve ileride büyük bir sanatçı olarak tanıtımına devam edebilmesi için onu desteklemeye devam edeceğiz.
Xiao’yu bugüne kadar yürekten destekleyen hayranlarına bir kez daha en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Bu duyurunun ardından Xiao, ayrılışına ilişkin el yazısıyla yazılmış mektubunu paylaştı:

Merhaba, ben Lee Dong Yeol.
Sizleri el yazısıyla yazdığım bir mektupla selamlamayalı epey zaman oldu.
Bunu yazmamın nedeni, stajyerliğimden ilk çıkışıma kadar 10 yıldır beraber çalıştığım TOP Media ile olan sözleşmemin sona ermiş olması.
Çıkış yaptığımdan bu yana geçen yedi yıl altı aylık kariyerime dönüp baktığımda, benim için sadece mutlu anılar yarattığınızı görüyorum, bu yüzden çok teşekkür ederim.
Cömert desteğiniz ve sevginiz sayesinde adım adım geliştiğimi düşünüyorum.
Pek çok şey oldu ama yine de HONEY10’a [UP10TION’ın hayran kulübü] ve sevenlerimize bizimle birlikte oldukları için çok teşekkür ederim. Sizleri seviyorum.
Her an her yerde bizi izlediğiniz ve desteklediğiniz için kendimi güvende ve cesur hissettim ama bir yandan da sizin için yapabileceğim büyük bir şey olmadığı için üzüntü ve pişmanlık duydum.
Bu noktaya gelebildiysem, UP10TION ağabeylerim ve Hwan Hee ile birlikte olduğum içindir. Birlikte olduğumuzda çok mutlu oluyordum.
Teşekkür ederim ve sizi seviyorum, değerli üyelerim.
TOP Media çalışanlarına da her zaman yanımızda oldukları için içtenlikle teşekkür etmek isterim.
Beni, Lee Dong Yeol’un yeni yolculuğunu ve yavaş adımlarla ilerleyecek tarafımı desteklerseniz minnettar olurum.
Ben UP10TION’dan Xiao, Lee Dong Yeol.

Geçtiğimiz günlerde, beş UP10TION üyesi ve Lee Jin Hyuk‘un sözleşmelerinin sona ermesinin ardından TOP Media ile yollarını ayıracağı açıklanmıştı. Bir önceki ayda ajans Lee Hwan Hee‘nin TOP Media‘dan ayrıldığını duyurmuştu. Xiao, UP10TION‘ın ajansla yollarını ayıran son üyesi oldu. UP10TION, yollarını ayırmasına rağmen yedi üye olarak tanıtım yapmaya devam edecek.

Xiao (Lee Dong Yeol), UP10TION üyesi Lee Hwan Hee ile birlikte Mnet’in idol hayatta kalma programı “Boys Planet“e katılmıştı. Lee Dong Yeol ne yazık ki ikinci turda elenirken, Lee Hwan Hee Mart ayının başlarında sağlık nedenleriyle programdan ayrıldı.

Xiao ve UP10TION üyelerine bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyoruz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.