BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Üç Stray Kids Üyesi Trafik Kazası Geçirdi ve Gelecek Programları İptal Edildi

1 dakika okuma süresi

Stray Kids‘ten Lee Know, Hyunjin ve Seungmin küçük bir trafik kazası geçirdikten sonra yaklaşan etkinliklerini iptal etti.

21 Eylül’de JYP Entertainment, üç Stray Kids üyesini evlerine götüren aracın bir gün önce küçük bir kazaya karıştığını duyurdu.

Ajansa göre, araçtaki hiçbir üye veya personel “ciddi şekilde yaralanmadı“, ancak “hafif kas ağrısı ve morluklar oluştu” ve “sağlık profesyonelleri şimdilik tedbir amaçlı tedavi görmelerini tavsiye etti.

Sonuç olarak, Lee Know ve Hyunjin planlandığı gibi Milano Moda Haftasına katılamazken, Seungmin de doğum günü YouTube canlı yayınını iptal etti.

Ayrıca, Stray Kids‘in 23 Eylül’de New York’ta düzenlenecek olan 2023 Global Citizen Festivalinde tam bir grup olarak sahne alması planlanırken, etkinlikte artık sadece 3RACHABang Chan, Changbin ve Han– diğer üyeler olmadan üçlü olarak sahne alacak.

Ajansın yaptığı açıklamanın tamamına aşağıdan göz atabilirsiniz:

Merhaba, biz JYPE.

Stray Kids üyeleri Lee Know, Hyunjin ve Seungmin‘i taşıyan araç 20 Eylül (Çarşamba) günü bir programın ardından yurtlarına dönerken küçük bir çarpışmaya karıştı.

Küçük çarpışmanın ardından Lee Know, Hyunjin ve Seungmin derhal bir hastaneye giderek kapsamlı bir tıbbi muayeneden geçti. Araçta bulunan üyelerden ve çalışanlardan hiçbiri ciddi şekilde yaralanmadı, ancak hafif kas ağrıları ve çürükleri olduğu için sağlık uzmanları şimdilik tedbir amaçlı tedavi görmelerini tavsiye etti.

Bu nedenle, aşağıdaki programların iptal edildiğini veya değiştirildiğini bildiririz.

[İptal edildi]
Milano Moda Haftası (Lee Know, Hyunjin)
Seungmin’in Doğum Günü YouTube Canlı Yayını (Seungmin)

[Değiştirildi]
Stray Kids‘ten 3RACHA (Bang Chan, Changbin, Han) Global Citizen Festivalinde sahne alacak.

Böyle ani bir haberle hayranlarımızı endişelendirdiğimiz için özür dileriz.
JYPE, sanatçıların sağlığına en yüksek önceliği verecek ve iyileşmelerini desteklemek için elimizden gelen her şeyi sağlayacaktır.

Teşekkür ederiz.

Lee Know, Hyunjin ve Seungmin‘e şifalar diliyoruz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.