BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

TXT’den Soobin uzun süredir idolü olan Bebe Rexha ile sonunda buluştu

1 dakika okuma süresi

TXT Soobin ,Bebe Rexha ile buluştu! Beklenen an sonunda gerçekleşti!

TXT Soobin Amerikalı şarkıcı Bebe Rexha‘nın büyük bir hayranı olduğunu birçok kez dile getirmişti. Hayranları son dört yıldır ikili arasında yüz yüze bir etkileşim olmasını umuyordu. Bebe, 2019’da Soobin’in kendisinin en büyük hayranı olduğunu açıkladığında bir işbirliğine ilgi duyduğunu ifade etti. 2020’de tüm TXT üyeleriyle Instagram’da canlı yayına çıktı.

Ardından, geçen yılın sonunda, iki şarkıcı gerçek bir yüz yüze buluşmaya çok yaklaştı. Soobin, Bebe’yi Amerikan Müzik Ödülleri’nde (AMAs) canlı performans sergilerken görebildiği için duyduğu heyecanı paylaştı. Bebe idolüne yanıt verdi ve Los Angeles‘ta buluşmalarını önerdi. Ancak hem Soobin’in çoktan Kore’ye dönüyordu.

Geçtiğimiz günlerde TXT’nin “The Late Late Show with James Corden” programında hit şarkıları “Sugar Rush Ride“ı seslendirmek üzere Los Angeles’a yaptığı son seyahat sırasında yıldızlar nihayet bir araya geldi.

Bebe Rexha 3 Mart’ta sosyal medyada sevimli bir video ile birlikte sonunda Soobin’le yüz yüze takılırken çektiği çok sayıda fotoğrafını paylaştı. Şarkıcı TikTok‘ta heyecanla “bakın kim gelmiş!!!!!!!” yazarak videoyu paylaştı.

@beberexha look who it is!!!!!!! @txt.bighitent ♬ Heart Wants What It Wants – Bebe Rexha

Ayrıca Instagram’da Soobin’i överek ona sevgiyle “Tatlı, tatlı melek” diye seslendi.

İki şarkıcı nihayet gerçek hayatta bir araya geldiğine göre, ikili arasında bir iş birliği görmek ister misiniz?

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.