BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberRöportaj

TWICE “SET ME FREE” ile vermek istedikleri mesaj, Billboard Women In Music Ödülleri’ndeki performansları, yaklaşan dünya turnesi ve daha fazlası hakkında konuştu

2 dakika okuma süresi
twice billboard röportaj

TWICE yeni bir röportajda en son geri dönüşleri, yaklaşan turneleri ve daha fazlası hakkında bilgi verdi!

TWICE, 10 Mart’ta Türkiye saatiyle 08.00’da, heyecan verici başlık parçaları “SET ME FREE” ve albüm öncesi İngilizce teklileri “MOONLIGHT SUNRISE“ı içeren 12. mini albümleri “READY TO BE“yi yayınladı.

Grubunun yılın ilk geri dönüşü hakkındaki heyecanını paylaşan Nayeon, “Bu, yaklaşık yedi ay sonra 2023 yılındaki ilk geri dönüşümüz olduğundan, hayranlarımıza yeni bir imaj sergilemek için özenle hazırlandık. Heyecanlıyım ve hayranlarımızın tepkilerini dört gözle bekliyorum çünkü bir önceki yayınladıklarımızdan daha farklı farklı bir konsept ve performans sergileyebileceğimizi düşünüyorum.”

“SET ME FREE” ile iletmeyi amaçladıkları mesaja değinen lider Jihyo, “Başlık parçamız ‘SET ME FREE’, ‘Bizi bağlayan her şeyden kopalım ve özgürce, kalbimizin istediğine göre sevelim’ anlamını taşıyor. Birçok insanın TWICE’ın cazibesinin başka bir türünü hissedebileceğini düşünüyorum. Umarım insanlar şarkımızı dinler ve performansımızı keyifle izler.” Dahyun, ayrıca gruba kendilerini özgür hissettiren şeyin ne olduğu sorulduğunda heyecanla ONCE fan kulübünü seçti.

TWICE, Ocak ayının sonlarında, grubun Hot 100’de çıkış yapan ikinci şarkısı olan İngilizce single’ı “MOONLIGHT SUNRISE”ı yayınladı. “MOONLIGHT SUNRISE”ın son tanıtım performansına değinen Momo şunları söyledi: “Billboard Women in Music ödüllerinde albüm öncesi parçamızın performansını gösterebilmemiz özellikle anlamlıydı. Bu benim kişisel olarak gerçekten sevdiğim bir şarkı ve hayranlarımız da beğenmiş gibi görünüyor, bu yüzden aynı şekilde hissettiğimiz için mutluyum.”

Billboard’un Women in Music 2023 ödüllerindeki performanslarının yanı sıra TWICE, Çığır Açan Sanatçı ödülüyle onurlandırıldı. Etkinlikte yaşadıkları hakkında konuşarak ödül törenindeki kabul konuşmalarını devam ettiren Dahyun şu yorumda bulundu: “Ödül törenine katılan birçok insanın ekranda her gösterildiğimizde coşkuyla tezahürat yapması beni çok şaşırttı ve duygulandırdı. TWICE’ı destekleyen herkese içtenlikle teşekkür etmek istiyorum.”

Chaeyoung sözlerine şöyle devam etti: “Aileme teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca, ödül töreni sırasında yemek servisi yapılmasının farklı ve ilginç olduğunu düşündüm.” Tzuyu şunları ekledi: “ONCE sayesinde bu özel başarıyı elde edebildik. ONCE’nin büyük sevgisi bizim için her zaman büyük bir itici güç oldu, bu yüzden size çok teşekkür etmek istiyorum.”

TWICE’ın küresel ölçekteki son başarıları göz önüne alındığında, üyelere neden dünya çapında bu kadar sevildiklerini düşündükleri soruldu. Sana şöyle yanıt verdi: “K-pop hayranlarına TWICE’ın müziğini ve performanslarını sevdikleri ve değer verdikleri için minnettarım. Ayrıca birçok insanın sahnedeki uyumlu atmosferimiz ve ekip çalışmamızın öne çıktığını söylediğini gördüm!”

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

  İlgili İçerikler
  HaberK-Fandom Özel

  Dokdo ve Barış

  3 dakika okuma süresi
  Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
  HaberK-Pop

  Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

  1 dakika okuma süresi
  Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
  HaberK-Drama

  Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

  2 dakika okuma süresi
  tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

  Giriş yap

  Kayıt ol

  Şifre sıfırla

  Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.