BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

TWICE “READY TO BE” yeniden Billboard 200’e girerek grubun 10 hafta boyunca listede kalan ilk albümü oldu

1 dakika okuma süresi

TWICE‘ın son mini albümü, yayınlanmasının üzerinden üç aydan fazla bir süre geçtikten sonra Billboard 200‘e yeniden giriş yaptı!

READY TO BE” Mart ayında ilk kez yayınlandığında, TWICE bugüne kadar bir kadın K-pop sanatçısının en büyük ABD satış haftasını kaydederek tarihe geçmiş ve “READY TO BEBillboard 200‘e 2 numaradan giriş yapmıştı.

TWICE‘ın devam eden Kuzey Amerika turnesinin ortasında, mini albüm üç ayı aşkın bir süre sonra Billboard‘un ABD listelerinde yeniden yükselişe geçti. “READY TO BE” 1 Temmuz’da sona eren haftada Billboard 200‘e 182 numaradan yeniden giriş yaparak TWICE‘ın listede 10 hafta geçiren ilk albümü oldu.

READY TO BE“, BLACKPINK‘in “THE ALBUM” ve “BORN PINK” albümlerinin ardından Billboard 200 listesinde 10 hafta boyunca yer alan üçüncü K-pop kız grubu albümü olarak tarihe geçti.

Billboard 200 dışında, “READY TO BE” bu hafta Billboard‘un Dünya Albümleri listesinde 8 numarada sabit kalırken, Güncel Albüm Satışları listesinde 11 numaraya ve En İyi Albüm Satışları listesinde 13 numaraya yükseldi.

Son olarak TWICE, Billboard‘un Artist 100 listesinde 67 numaraya yükselerek listedeki 34. haftasını geride bıraktı.

TWICE‘ı bu etkileyici başarısından dolayı tebrik ediyoruz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.