BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Treasure Yoon Jaehyuk sahne ekipmanı arızası sebebiyle yaralandı “Ben iyiyim.”

1 dakika okuma süresi

Treasure üyesi Yoon Jaehyuk konserdeki performansı sırasında sahne ekipmanının arızalanması sebebiyle yaralandı.

Yoon Jaehyuk’un üyesi olduğu Treasure ‘2023 TREASURE TOUR [HELLO]‘ adlı Asya turnesinin Tayland/Bangkok konserini gerçekleştirdi.

Grup konser esnasında beklenmedik bir kaza yaşadı. Sahneye ateş efekti veren cihaz aniden arızalandı ve sahnenin üst katına çıkan Yoon Jaehyuk’a doğru alevler püskürttü. Konserde kaydedilen videolara yansıyan anlarda Jaehyuk alevleri fark ettiği anda koşarak sahnenin üst katına çıkıp alevlerin etki ettiği yerleri kontrol ediyordu.

Bu durum grup üyeleri de dahil olmak üzere alanda bulunan herkesi şaşkınlık içinde bıraktı. Yoon Jaehyuk acilen sahne arkasına alındı ve tedavisi yapıldı. Sonrasında konsere elinde büyük bir yara bandıyla devam etti.

Konserin ardından yaşanan olayla ilgili video sosyal medyada hızla paylaşıldı ve hayranlar endişelerini dile getirdiler. Yoon Jaehyuk Weverse aracılığıyla yayın açarak “Konserde benim ihmalimden kaynaklanan bir kaza oldu. Size iyi olduğumu göstermek için yayın açtım.“, “Gerçekten iyiyim, bu yüzden lütfen çok fazla endişelenmeyin.” açıklamasını yaptı.

Yoon Jaehyuk’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.