BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

“The Penthouse” yazarının yeni draması “Pandora: Beneath the Paradise” prömiyerini 1 numaralı reytingle yaptı

1 dakika okuma süresi

tvN‘in “Pandora: Beneath the Paradise” dizisi güçlü bir başlangıç yaptı!

The Penthouse” yazarı Kim Soon Ok tarafından kaleme alınan “Pandora: Beneath the Paradise“, mükemmel hayatının aslında sinsi büyük bir planın parçası olarak başka biri tarafından düzenlenmiş bir uydurma olduğunu fark eden bir kadının, Lee Ji Ah tarafından canlandırıldığı yeni bir intikam draması.

11 Mart’ta prömiyerini yapan yeni dizi, daha önce kendi zaman diliminde yer alan hit selefi “Crash Course in Romance“den daha yüksek izlenme oranlarına ulaştı. Nielsen Kore‘ye göre, “Pandora: Beneath the Paradise” ülke çapında ortalama yüzde 4.9 izlenme oranıyla tüm kablolu kanallar arasında kendi zaman diliminde birinci sırada yer aldı. (Karşılaştırma yapmak gerekirse, “Crash Course in Romance” Ocak ayında ülke çapında ortalama yüzde 4.0 ile prömiyer yapmıştı).

Bu arada, SBS‘nin “Taxi Driver 2“si bir haftalık aranın ardından kendi zaman diliminin zirvesinde yayına geri döndü. Geçici bir süre ara vermesine rağmen, drama ülke çapında ortalama yüzde 14,4 reytingle güçlü kalmayı başardı ve kendi zaman diliminde açık ara en çok izlenen program oldu.

Taxi Driver 2” aynı zamanda Seul metropolitan bölgesindeki 20-49 yaş arası izleyicilerden oluşan ana demografik grupta da tüm haftanın en çok izlenen programı oldu ve ortalama yüzde 7,2 izlenme oranı elde etti.

JTBC‘nin yeni draması “Divorce Attorney Shin” üçüncü bölümüyle ülke çapında ortalama yüzde 4.8 reytinge düşerken, MBC‘nin “Kokdu: Season of Deity” ise ülke genelinde ortalama yüzde 1,4’e geriledi.

Son olarak, KBS 2TV‘nin “Three Bold Siblings” dizisi, son bölümüyle ülke çapında ortalama yüzde 24,3 reyting elde ederek, yayınlandığı son iki haftada tüm günün en çok izlenen programı oldu.

kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.