BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

THE BOYZ’dan Ju Haknyeon’a Grip Teşhisi Konuldu + Yaklaşan Japonya Hayran Konserine Katılmayacak

1 dakika okuma süresi

THE BOYZ‘dan Ju Haknyeon sağlık nedenleriyle geçici olarak grup etkinliklerine katılmayacak.

THE BOYZ’un ajansı IST Entertainment 20 Ocak’ta grubun fan kafesinde bir açıklama yayınlayarak Ju Haknyeon’un sağlık durumuyla ilgili güncel bilgileri paylaştı ve Japonya’da gerçekleşecek hayran konserine katılamayacağını duyurdu.

Bu hafta başında, 18 Ocak’ta, IST Entertainment Ju Haknyeon’un sağlık durumunun kötü olması nedeniyle grupla birlikte seyahat etmek yerine Japonya’ya gidişini erteleyeceğini duyurdu. Ajans, önlem olarak Ju Haknyeon’un gruba yeniden katılmadan önce dinleneceğini ve hastaneyi ziyaret edeceğini de ekledi.

IST’in son açıklamasını buradan okuyabilirsiniz:

“Merhaba. Burası IST Entertainment.

Ju Haknyeon’un durumunun kötüleşmesi nedeniyle 18 Ocak’ta hastaneye gitmesinin ardından kendisine grip teşhisi konuldu ve iyileşmek için istirahat ediyor.

Her ne kadar sanatçının kendisi sahnede olmak için güçlü bir istek duysa da, sanatçının doktoruna saygı duymak ve iyileştikçe onunla birlikte devam etmek için performansa kadar durumunu kontrol etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık, ancak uçmanın ve performans sergilemenin sanatçının sağlığı için hala çok fazla olduğuna karar verdik. Sonuç olarak, [Ju Haknyeon’un] bu hafta yapılması planlanan ‘THE BOYZ FAN CON : THE B-ROAD IN JAPAN’ etkinliğine katılmayacağını duyuruyoruz.

Bu ani haberle hayranlarımızı endişelendirdiğimiz için özür diliyor ve sanatçının sağlığını ön planda tutan bu karar için hayranlarımızın anlayışını rica ediyoruz.

Haknyeon’un durumunu dikkatle kontrol edeceğiz ve mümkün olan en kısa sürede iyileşebilmesi için elimizden geleni yapacağız.

Teşekkür ederiz.”

THE BOYZ bu hafta 21 ve 22 Ocak tarihlerinde Japonya’daki hayran konserini gerçekleştirecek.

Umarız Ju Haknyeon en kısa sürede iyileşir!İlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.