BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

THE BOYZ, “BE AWAKE” ile Son Geri Dönüşleri, Grup Olarak En Büyük Güçleri ve Daha Fazlası Hakkında Konuştu

1 dakika okuma süresi

THE BOYZ Harper’s Bazaar ile son mini albümleri “BE AWAKE” hakkında konuştu!

Juyeon son geri dönüşleriyle ilgili olarak, “Öncekine kıyasla [bu albüm] güçlü ve çekici bir havaya sahip, bu yüzden yeni hissettirdi.” şeklinde konuştu. Younghoon ise şunları ekledi: “Koreografimizin ve performansımızın yapısı sayısız değişikliklerin bir meyvesi. Bu koreografinin tüm üyelerle ortak çalışmasıyla ortaya çıktığı için özel bir anlamı var. Birçok büyüleyici nokta var.

2017’nin sonunda çıkış yapan THE BOYZ kısa süre önce beşinci yıldönümlerini “All About You” başlıklı bir tekli ile kutladı. Kariyerlerine dönüp baktıklarında Hyunjae grubun duruşunu en büyük güçleri olarak görüyor ve şöyle açıklıyor: “Çaylak olduğumuz zamanki duruşumuz hâlâ aynı. O kıvılcım hala kaybolmadı.

Geçtiğimiz Mart ayında Eric sağlık nedenleriyle gruba ara vermişti, ancak son geri dönüşleri için gruba geri dönmeyi başardı. Müzik programlarına geri dönme heyecanını paylaşan Eric COVID-19’dan önce, The B’nin [THE BOYZ’un hayran kitlesi] sahnede dans ederken ve şarkı söylerken bizi izliyor olması bana büyük güç veriyordu. Üç yıl sonra nihayet kalbimdeki boşluğu doldurma düşüncesi beni inanılmaz heyecanlandırıyor.” şeklinde konuştu.

THE BOYZ‘un fotoğraf çekiminden daha fazlası ve grubun röportajının tamamı Harper’s Bazaar’ın Mart sayısında yer alacak.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.