BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Taxi Driver 3. sezon ne zaman çıkacak?

1 dakika okuma süresi

Taxi Driver 3. sezon ile geri dönüyor!

16 Nisan’da, Taxi Driver 2’nin sezon finalini yayınlamasından bir gün sonra, Taxi Driver yapımcıları Dizinin 3. sezonu için çalışmaların başladığını duyurdu.

Yapım ekibinden bir temsilci “Taxi Driver kısa süre önce 3. Sezon için onay aldı” dedi. “Şu anda oyuncular, yazar ve yönetmenle görüşmelere başlamayı planlıyoruz.

Taxi Driver’ın 2. Sezonu henüz sona erdiğinden, yapım ekibi geri dönme olasılıkları konusunda oyuncularla görüşmelerini sürdürüyor ve 3. Sezonun çekim takvimi henüz kararlaştırılmadı. Ancak, dizinin yıldızı Lee Je Hoon daha önce verdiği röportajlarda dizinin bir başka sezonu için geri dönmeyi umduğunu açıkça belirtmişti.

Başarılı bir 2021 sezonunun ardından, geçtiğimiz Şubat ayında ikinci sezonuyla geri dönen Taxi Driver 2, ilk sezondan bile daha yüksek izlenme oranları elde etmekle kalmadı, finaliyle de bu yıl yayınlanan mini diziler arasında en yüksek izlenme oranına ulaştı.

Taxi Driver’ın 3. Sezonu için heyecanlı mısınız?

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.