Site icon K Fandom

Taeyeon’un ‘Soshi Tam Tam’daki zorlu görevini açıklamasının ardından Girls’ Generation üyeleri şok oldular

Girls’ Generation’ üyesi Taeyeon zorlu görevini ve bu görevi nasıl tamamladığını anlattı.

12 Temmuz’da yayınlanan ‘Soshi Tam Tam’ bölümünde Girls’ Generation’ üyeleri bu seyahatte kendilerine verilen zorlu görevlerden bahsettiler. Her üye kendilerine verilen görevi tamamlayarak kalacakları odaları belirleyecekti.

Görevlere ayrılan sürenin bitmesinin ardından, üyeler akşam yemeği için toplandığında görevlerinin ne olduklarından bahsettiler. Sunny en az iki üye ile el ele tutuşması gerektiğini ve bunu Tiffany ve Hyoyeon’un elini tutarak başarılı bir şekilde tamamladığını anlattı.

Tiffany‘nin görevi ise üyelerin ‘Ssam’ veya sebzeli wrap hazırlamasını sağlamaktı. Ancak Tiffany bu görevinde başarısız olmuştu. Tiffany “Üyeler bana oda vermeyecek.” diye yakınırken diğer üyeler kendisinin sebzeleri özenle yıkayıp, etleri pişirdiğinden bahsettiler.

Bir diğer üye Yuri’nin görevi de diğer üyelerin ona “Çok eğlencelisin” demesini sağlamaktı, ancak o da pek başarılı olamadı. Yuri’nin görevini duyan Hyoyeon “Bu, Yuri’nin ömrü boyunca duyamayacağı bir şey.” diyerek herkesi kahkahalara boğdu.

YoonA da görevinin üyelerden 15,000 won borç almak olduğunu ama başarısızlıkla sonuçlandığını söyledi.

Son olarak Taeyeon görevini ve tamamlamak için neler yaptığını açıkladığında üyeler duyduklarına inanamadılar. Taeyeon “Görevim tüm üyelerin saçlarından birer tel toplamaktı.” açıklamasını yaptığında üyeler Taeyeon’un neden etraflarında dolaştığını anladılar. Ne yazık ki Sooyoung ve YoonA’nın saç telini koparmayı başaramayan Taeyeon da başarısız olan üyeler arasına girmişti. Yuri şaşkınlığını koruyarak saçının nasıl kopartıldığını sordu.

Taeyeon üyelerin saçını kesebilmek için elinde makasla gezdiğini söylediğinde ise tüm üyelerin ağzı açık kaldı. Üyeler Taeyeon’a bakıp “Çıldırmışsın” diye yakardılar. Her ne kadar Taeyeon görevinde başarısız olmuş olsa da üyeler tüm bu azim ve cesareti için kendisine MVP ödülü vermeye karar verdiler.

Exit mobile version