BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Stray Kids Nisan’da geri dönüyor… “Müzik videosu çekimleri tamamlandı”

1 dakika okuma süresi

Stray Kids Nisan ayında geri dönüş yapıyor!

6’sında paylaşılan haberde Stray Kids’in önümüzdeki ay geri dönüş yapacağı ve yeni şarkı için klip çekimini tamamladığı bilgisi paylaşıldı.

Stray Kids’in son geri dönüşünü geçtiğimiz yıl Ekim ayında ‘Maxident‘ adlı mini albüm ile yapmıştı. 6 ay sonra sonra ilk kez geri dönüş yapacak olan Stray Kids, ‘Maxident‘ mini albümünün yayınlanmasını takip eden bir ay içinde 3 milyon kopya satışını aşarak ‘Üç Milyon Satan‘ olma rekorunu kırmıştı.

Bir önceki çalışmaları ‘Oddinary‘nin ardından iki yıl üst üste milyon satma başarısı gösteren Stray Kids, ABD Billboard‘un ana listesi ‘Billboard 200‘de iki kez üst üste zirveye yerleşerek hızlı küresel büyümesini kanıtladı.

Bu popülerlik sayesinde geçtiğimiz ay Japonya‘daki konserlerini başarıyla tamamlayan Stray Kids, etkinlik öncesinde Filipinler ve ABD‘de gerçekleştireceği performanslarıyla ikinci dünya turunun sonunu süsleyecek. Özellikle Stray Kids’in ABD’de vereceği konser, Kuzey Amerika’da bir stadyumda sahne alan ikinci K-pop erkek grubu olması açısından daha büyük bir anlam taşıyor.

Küresel hayranlar Stray Kids’in bu geri dönüşle nasıl bir “kariyer zirvesine” ulaşacağını merakla bekliyor.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.