BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Stray Kids Billboard 200’de İlk 100’de 12 Hafta Üst Üste Yer Alan İkinci K-Pop Sanatçısı Oldu

1 dakika okuma süresi

Yayınlanmasının ardından üç ay geçen Stray Kids‘in “★★★★★ (5-STAR)” albümü Billboard listelerinde güçlü bir şekilde yer almaya devam ediyor!

Haziran ayında Billboard 200’e 1 numaradan giriş yapan Stray Kids‘in son albümü “★★★★★ (5-STAR)” o günden bu yana her hafta listelerin ilk yarısında yer alıyor.

★★★★★ (5-STAR)” 2 Eylül’de sona eren haftada listede 100 numarada kalmayı başararak Stray Kids‘in Billboard 200‘de 12 hafta geçiren ilk albümü oldu.

Stray Kids bu başarısıyla, bir albümüyle Billboard 200 listesinde ilk 100‘de 12 hafta üst üste yer alan (BTS‘in ardından) tarihteki ikinci K-pop sanatçısı oldu.

★★★★★ (5-STAR)” aynı zamanda diğer Billboard listelerinde de üst sıralarda yer almaya devam etti: albüm, Dünya Albümleri listesinde 5 numarada, En Güncel Albüm Satışları listesinde 15 numarada ve En İyi Albüm Satışları listesinde 16 numarada yer alarak her üç listede de 12. haftasında istikrarlı bir şekilde yerini korudu.

Son olarak, Stray Kids bu hafta Artist 100 listesinde 65 numarada yer alarak listedeki 32. haftasını tamamladı.

Stray Kids‘i tebrik ediyoruz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.