BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

STAYC Şubat ayında sahnelere geri dönüş yapıyor

1 dakika okuma süresi
stayc geri dönüş yapıyor

STAYC’den yeni haberlerle buradayız! Sıkı tutunun çünkü grup, Şubat ayında muhteşem bir geri dönüşe hazırlanıyor.

18 Ocak’ta grubun plak şirketi Highup Entertainment’tan bir kaynak “STAYC Şubat ayında yeni bir albüm yayınlamak amacıyla geri dönüş yapmaya hazırlanıyor” bilgisini paylaştı.

Bu STAYC’in Temmuz 2022’de üçüncü single albümleri “WE NEED LOVE “ın yayınlanmasından bu yana yedi ay sonra yapacağı ilk geri dönüş olacak.

Grup, ilk iki mini albümleri “STEREOTYPE” ve “YOUNG-LUV.COM” ile ikinci single albümleri “STAYDOM “un Spotify’da 100 milyon dinlemeye ulaşmasıyla küresel varlığını ve müzikal yeteneğini defalarca kanıtladı.

Grubun plak şirketinden bir temsilci şu yorumda bulundu: “Şubat ayında yayınlanacak yeni albümleri öncesinde STAYC geri dönüş hazırlıklarının son aşamaları için yoğun bir şekilde çalışıyor. Lütfen eskisinden çok daha iyi bir şekilde geri dönecek olan STAYC’i dört gözle bekleyin ve ona bol bol sevgi gösterin.”

Grubun geri dönüşü için resmi bir program henüz yayınlanmadı, bu nedenle güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin!

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.