BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Starship “WJSN 8 üye sözleşmesini yeniledi…Luda ve Dawon gruptan ayrılıyor”

1 dakika okuma süresi

WJSN‘dan Luda ve Dawon Starship Entertainment‘tan ayrılıyor.

Starship Entertainment 3 Mart tarihinde, “Sanatçılarımız olan sekiz WJSN üyesi Exy, Seola, Bona, Subin, Eunseo, Yeoreum, Dayoung ve Yeonjeong ile sözleşmelerimizi yeniledik.” açıklamasını yayınladı.

Üyeler Luda ve Dawon ile yaptığımız uzun görüşmeler sonunda ne yazık ki sözleşmelerinin sonlandırılmasına karar verildi.

Buna ek olarak, “Cosmic Girls bünyesinde olan, Yuehua Entertainment’ın üç üyesi Xuan Yi, Cheng Xiao ve Miqi’nin Cosmic Girls ile olan sözleşmelerinin otomatik olarak feshedileceğini bildirmek isteriz.

Ajans sözlerini şöyle sürdürdü: “Karşılıklı güven ve itimada dayalı olarak sözleşmelerini yenileyen üyelerimize Cosmic Girls olarak sürdürecekleri bu parıltılı yolda, elimizden geldiğince, tüm gücümüzle destek göstereceğimizin sözünü veriyoruz.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.