BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Squid Game’in SaeByeok’u Jung Ho Yeon, yeni bilim kurgu gerilim filmi Hope’da rol alacak

1 dakika okuma süresi

Global yıldızlar Hwang Jung Min, Jo In Sung ve Jung Ho Yeon yeni bir bilimkurgu filmi için bir araya geliyor!

30 Mart’ta dağıtım şirketi Plus M Entertainment, yönetmen Na Hong Jin‘in yeni bilimkurgu filmi “Hope” için Hwang Jung Min, Jo In Sung ve Jung Ho Yeon‘un oyuncu seçimleri haberini paylaştı.

“Hope”, izole bir liman kasabası olan Hopo’nun sakinlerinin gizemli bir saldırıyla karşı karşıya kaldıkları çaresiz mücadeleyi anlatıyor. Kasaba sakinleri, köyün eteklerinde tanık oldukları bilinmeyen bir varlığı aramaya başlarken, köy yok olma tehlikesiyle karşı karşıyadır. Film, “The Chaser”, “The Yellow Sea” ve “The Wailing” gibi başyapıtlarıyla övgü toplayan yönetmen Na Hong Jin‘in yeni projesi.

“The Wailing” filminde birlikte çalıştıktan sonra yönetmen Na Hong Jin ile yeniden bir araya gelecek olan Hwang Jung Min, kırsal polis memuru Beom Seok rolünü üstlenecek.

“The Great Battle” ve “Escape from Mogadishu” gibi çeşitli filmlerle çok yönlü oyunculuk becerilerini sergileyen Jo In Sung, Sung Ki adlı genç bir avcıyı canlandıracak.

Netflix dizisi “Squid Game” ile dünya çapında bir yıldız haline gelen Jung Ho Yeon ise polis memuru Sung Ae’yi canlandıracak.

Koreli yıldızlara ek olarak, ödüllü oyuncular ve evli çift Alicia Vikander ve Michael Fassbender da “Hope “ta rol alacak.

Yönetmen Na Hong Jin yeni filminin ardındaki niyetle ilgili olarak şunları söyledi: “Birinin iyi niyetinin diğer birçok insan tarafından kullanılması ve sonunda felakete yol açması olgusu toplumumuzun çeşitli yerlerinde görülüyor. Ben de bu film aracılığıyla bu olguyu yakalamaya çalışacağım.”

“Hope” 2023 yılının ortalarında çekilmeye başlanacak. Gelişmeler için bizi izlemeye devam edin!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.