BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

SEVENTEEN Mingyu Innisfree’nin küresel marka modeli oldu

1 dakika okuma süresi

Innisfree ayın 27’sinde Seventeen‘den Mingyu‘nun markanın yeni modeli olduğunu duyurdu ve ‘THE NEW ISLE‘ kampanyası için bir ön gösterim videosu yayınladı.

Innisfree geçtiğimiz dönemde yeni marka kimliğiyle birlikte sunulan yeni logosunu tanıtmış, yenilikçi yönünü sergilemişti. Yeni Innisfree’nin peşinde olduğu değerleri ve imajı temsil edebilecek bir model arayışında olan marka, pozitif, aktif ve kendine güvenen isim, Seventeen’den Mingyu’yu markanın yeni modeli olarak seçtiğini duyurdu.

Şehirli bir yüze, kendinden emin, enerjik ve güçlü bir cazibeye sahip olan Seventeen Mingyu’nun, Innisfree’nin sahip olduğu değerleri ve ürünleri yerli ve yabancı müşterilerle buluşturması planlanıyor.

Innisfree kısa bir süre önce, Seventeen Mingyu’nun yemyeşil yağmur ormanının içerisinde havada asılı şekilde göründüğü, gizemli ve rüya gibi bir atmosfere sahip olan ön gösterim videosunu yayınladı.

Innisfree temsilcisi kampanya ile ilgili beklentilerini “K-pop’a öncülük eden küresel bir sanatçı olan Seventeen’den Mingyu’nun kendine güvenen, güçlü enerjisini Innisfree ile buluşturarak markanın peşinde olduğu değeri gerçekleştirmede sinerjik bir etki bekliyoruz.” sözleriyle ifade etti. “Birlikte gerçekleştireceğimiz çeşitli tanıtımlarla Innisfree’nin yepyeni yüzünü göstermeyi planlıyoruz.”

Yeni model SEVENTEEN Mingyu‘nun reklam videosu ayın 28’inde Innisfree sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanacak.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.