BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

SEVENTEEN 2022 Dünya turnesi “BE THE SUN” için tarihleri ve şehirleri açıkladı

1 dakika okuma süresi
seventeen dünya turu

SEVENTEEN Japonya’da gerçekleştireceği Japon kubbe turnesinin tarihlerini açıkladı!

Pledis Entertainment, 23 Haziran’da SEVENTEEN’in “BE THE SUN” dünya turnesi kapsamında Japonya’da gerçekleştireceği kubbe konserlerinin tarihlerini doğruladı.

SEVENTEEN 19 ve 20 Kasım’da Osaka’daki Kyocera Dome’da, ardından 26-27 Kasım’da Tokyo Dome’da ve son olarak da 3 ve 4 Aralık’ta Nagoya’daki Vantelin Dome’da sahne alacak.

seventeen dünya turnesi

Bu, SEVENTEEN’in Mayıs 2020’deki kubbe turu planlarının COVID-19 pandemisi nedeniyle iptal edilmesinin ardından ilk kubbe turu olacak.

SEVENTEEN, “BE THE SUN” dünya turnesini bu hafta sonu 25 ve 26 Haziran tarihlerinde Seul’deki Gocheok Sky Dome’da vereceği ilk iki konserle başlatmaya hazırlanıyor. Daha sonra Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da 12 farklı şehirde ve Asya’da Jakarta, Bangkok, Manila ve Singapur olmak üzere dört şehirde sahne alacaklar.

Asya’nın diğer bölgeleri için konser tarihlerine aşağıdan göz atabilirsiniz!

seventeen dünya turnesi

Orijinal Paylaşım:

SEVENTEEN dünya turnesi için yurtdışına gidiyor!

SEVENTEEN, Kore tarihiyle 17 Mayıs’ta “BE THE SUN” başlıklı yeni dünya turnesi planlarını resmi olarak açıkladı.

SEVENTEEN, 25 ve 26 Haziran’da Seul’deki Gocheok Sky Dome’da iki gece konser verdikten sonra, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da 12 farklı şehirdeki arenalarda performans sergileyecekleri Kuzey Amerika’ya gidecek.

SEVENTEEN 10 Ağustos’ta Vancouver, 12 Ağustos’ta Seattle, 14 Ağustos’ta Oakland, 17 Ağustos’ta Los Angeles, 20 Ağustos’ta Houston, 23 Ağustos’ta Fort Worth, 25 Ağustos’ta Chicago, 28 Ağustos’ta Washington DC, 30 Ağustos’ta Atlanta, 1 Eylül’de Belmont Park, 3 Eylül’de Toronto ve 6 Eylül’de Newark’ta sahne alacak.

Turnelerinin geri kalanı için kesin tarihler ve şehirler henüz açıklanmamış olsa da, PLEDIS Entertainment SEVENTEEN’in Asya’da bir arena turuna çıkacağını ve Kasım’dan Aralık’a kadar Japonya’da altı kubbe gösterisi düzenleyeceğini duyurdu.

Daha fazla tarih ve şehir için bizi takip etmeye devam edin!

seventeen dünya turnesi

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

  İlgili İçerikler
  HaberK-Fandom Özel

  Dokdo ve Barış

  3 dakika okuma süresi
  Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
  HaberK-Pop

  Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

  1 dakika okuma süresi
  Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
  HaberK-Drama

  Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

  2 dakika okuma süresi
  tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

  Giriş yap

  Kayıt ol

  Şifre sıfırla

  Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.