BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Sanal Kız Grubu Hayatta Kalma Programı “GIRL’S RE:VERSE” Son Çıkış Kadrosunu ve Grup Adını Açıkladı

1 dakika okuma süresi

GIRL’S RE:VERSE” için son çıkış kadrosu açıklandı!

GIRL’S RE:VERSE” gerçek hayattaki K-pop kız grubu üyelerinin sanal bir dünyada çıkış yapmak için yarıştığı sanal bir idol hayatta kalma programıdır. Yarışmacılar isimlerini, yüzlerini ve gerçek dünyadaki kimliklerini gizleyecek ve yeni sanal karakterler olarak yarıştılar. Boom, S.E.S.‘den Bada, Aiki ve EBS penguen karakteri Pengsoo yarışmacıları desteklemek ve onlara yardımcı olmak için MC ve “gözlemci” oldular.

6 Mart’ta final bölümü yayınlanan “GIRL’S RE:VERSE” final performanslarının kazananlarının yanı sıra çıkış kadrosunu oluşturan beş üyeyi de açıkladı.

Final performanslarının kilit pozisyonları için verilen büyük bir mücadelenin ardından, her yarışmacıya yeteneklerini göstermeleri için son bir şans verildi. Ayrıca, daha önce elenen yarışmacılar, kalan üyelere desteklerini göstermek için geri döndüler ve izleyicileri bu tatlı yeniden birleşmeleriyle duygulandırdılar.

GIRL’S RE:VERSE” final kazananları, tutkuyu temsil eden bir ateşi tanımlayan FE:VERSE adı altında çıkış yapacaklar ve şu anda ilk gösterileri için hazırlanıyorlar.

Nihai ilk beş sıralamasını aşağıda görebilirsiniz!

  • Muneo (Kwon Eun Bi)
  • Seoritae (Apink’ten Hayoung)
  • Keuang (WJSN’den Luda)
  • Rien (LOONA’dan Heejin)
  • Kimserena (WJSN’den Soobin)

Final kadrosuna giremeyen yarışmacılar arasında Rocket Punch‘tan Juri, Cherry Bullet‘tan Bora, PURPLE KISS‘ten Swan, Bvndit‘ten Seungeun ve Weeekly‘den Monday yer alıyor.

FE:VERSE‘ü tebrik ediyoruz!

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.