BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

RIIZE İlk Albümü İçin 1 Milyon Stok Ön Siparişini Geride Bıraktı

1 dakika okuma süresi

SM Entertainment‘ın çaylak grubu RIIZE, merakla beklenen çıkışları öncesinde etkileyici başarılara imza atıyor!

İlk teklileri “Get A Guitar“ın yayınlanmasından önce, RIIZE yaklaşan çıkış albümleri için 1,032,144 milyon stok ön sipariş elde etti.

Stok ön sipariş sayısı, bir albümün yayınlanmasından önce üretilen albüm stoğu miktarıdır. Bu rakam, hayranlar tarafından kaç albümün ön sipariş edildiği de dahil olmak üzere çeşitli faktörler kullanılarak hesaplanan tahmini taleptir.

RIIZE 21 Ağustos’ta prolog parçaları “Memories” ile birlikte parçanın müzik videosunu yayınladı. “Get A Guitar” parçaları 4 Eylül’de çeşitli müzik yayın siteleri aracılığıyla yayınlanmış oldu.

RIIZE ayrıca çıkışlarını kutlamak için 4 Eylül Türkiye saatiyle 14.00’da “RIIZING DAY : RIIZE Premiere” adlı bir showcase de düzenledi.

RIIZE‘i tebrik ediyoruz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.