BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Rainbow’dan Go Woori Evleniyor!

2 dakika okuma süresi

Rainbow’dan Go Woori’nin başı bağlanıyor

Bu yılın Haziran ayında Go Woori’nin kendisinden beş yaş büyük bir iş adamıyla ilişkisi olduğu doğrulandı.

4 Ağustos’ta ajansı Image 9 Comms, ünlü olmayan erkek arkadaşıyla Ekim ayında evleneceğini duyurdu.

Aşağıdaki resmi açıklamayı okuyun:

Merhaba, biz Go Woori’nin ajansı Image 9 Comms.

Go Woori, erkek arkadaşı “A” ile 3 Ekim’de evlenecek. Daha önce açıkladığımız gibi, müstakbel damat ondan beş yaş büyük ve şu anda özel bir iş yürütüyor.

Bir yıl önce karşılıklı bir tanıdık yoluyla ilk kez tanışan ikili, ciddi bir ilişkiye başlayarak birbirlerine olan sevgilerini ve güçlü güvenlerini doğruladılar. Çıktıkları süre boyunca birbirlerine bağımlı olacaklarına ve hayatlarının geri kalanında ortak olacaklarına ikna oldular.

İkili kısa süre önce birbirlerinin ebeveynlerini selamladı ve gelecekleri hakkında detaylı ve ciddi bir konuşma yaptı. Kısa bir süre sonra aileler bir araya geldi ve çift, evlenmeye karar verdi.

Düğün Seocho Bölgesinde bir yerde yapılacak. Sadece 50 civarında aile ve arkadaşla özel olarak düzenlenen küçük bir tören olacak. Gazetecilerin ve medya yetkililerinin cömert anlayışlarını rica ediyoruz.

Çift, balayı ve yeni evleri de dahil olmak üzere düğünle ilgili her şeye dikkatle hazırlanıyor. Her türlü yeni bilgiyi onaylanır onaylanmaz bildireceğiz.

3 Ekim’deki düğününden sonra bile Go Woori drama ve film gibi projelerde yer almaya devam edecek. Halihazırda çekimleri yapılmış olan HBO Max draması “Mentalist” bu yıl içinde vizyona girecek. Şu anda, yeni dizilerde ve filmlerde rol aldığı onaylandı ve resmi olarak çekimlere hazırlanmaya başladı. Yakında sizi projelerle karşılayacaktır.

Image 9 Comms, Ga Woori’nin gelecekteki oyunculuk ve yayın etkinliklerini aktif olarak desteklemeyi planlıyor ve hayatında yeni bir sayfa açan çifte büyük tebrikler sunuyor. Son olarak kendisine gösterdiği ilgi ve destek için herkese içtenlikle teşekkür ederiz.

– Image 9 Comms

Go Woori 2009 yılında Rainbow üyesi olarak çıkış yaptı ve grup “A”, “Mach”, “To Me” ve daha fazlasını içeren sayısız hit yayınladı. Ayrıca “Invincible Youth 2”, “Society Game 2”, “Follow Me 7” ve daha pek çok varyete programında rol aldı.

Son zamanlarda Go Woori, “Begin Again”, “Love in Sadness”, “True Beauty”, “Hello, Me!” gibi dizilerde rol alan bir aktris olarak promosyon yapıyor.

Mutlu çifti tebrik ederiz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.