BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Popüler “Squid Game” Dizisinden Aktris Jung Ho Yeon, Louis Vuitton’un Global Temsilcisi Oldu

1 dakika okuma süresi

Popüler “Squid Game” Dizisinden Aktris Jung Ho Yeon, Louis Vuitton’un Global Temsilcisi Oldu

Model Jung Ho Yeon, aktris olarak çıkışından önce Louis Vuitton’un 2017 ilkbahar-yaz koleksiyonu için podyumda yürüdü ve markanın 2017 sonbahar öncesi koleksiyon kampanyasına katılmaya devam etti. Şimdi, oyuncu ve marka temsilcisi olarak Louis Vuitton ile yeni bir bölüme başlıyor.

Jung Ho Yeon, “Louis Vuitton ile model olarak çalıştıktan sonra aktris olarak başlangıçlarımı işaretlemek benim için bir onur. Louis Vuitton’un küresel temsilcileri olarak deneyimleyeceğim her anı sabırsızlıkla bekliyorum.”

Louis Vuitton’un kadın koleksiyonlarının yaratıcı direktörü Nicolas Ghesquière, “Ho Yeon’un olağanüstü yeteneklerine ve harika kişiliğine hemen aşık olduğum zamanı hatırlıyorum. Louis Vuitton ile yolculuğunun yeni bölümü için heyecanlıyım.”

Bir model olarak Jung Ho Yeon, birçok küresel moda markasının defilelerine katıldı. Geçen ay, hit Netflix dizisi “Squid Game” ile oyunculuk kariyerine başladı.

Jung Ho Yeon’u tebrik ederiz!İlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.