BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Oyuncu Yoo Joo Eun Hayatını Kaybetti

2 dakika okuma süresi

Aktris Yoo Joo Eun (27 yaşında) hayatını kaybetti.

29 Ağustos’ta Yoo Joo Eun’un ağabeyi vefat haberini Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Yoo Joo Eun’un mektubuyla birlikte, “29 Ağustos 2022’de Joo Eun rahat bir yere gitmek için bu dünyadan ayrıldı. Vakti olanlar lütfen Joo Eun’a giderken veda etsinler. Joo Eun’un son isteği üzerine bu yazıyı paylaşıyorum.”

Yoo Joo Eun’un mektubunun çevirisi aşağıda yer almaktadır:

İlk ben ayrıldığım için özür dilerim. Özellikle annemden, babamdan, büyükannemden ve ağabeyimden özür dilerim. Kalbim yaşamak istemediğimi haykırıyor. Bensiz hayat boş olabilir, ama lütfen cesurca yaşayın. Ben her şeye göz kulak olacağım. Sakın ağlama. Canın yanacak.

Şu anda hiç üzgün değilim. Kararlı ve sakin hissediyorum. Sanırım bunu uzun zamandır düşündüğüm için.

Hak ettiğimden çok daha fazla mutlu bir hayat yaşadım. Bu yüzden, bu benim için yeterli. Bu kadar yeter. O yüzden lütfen suçu başkasına atmadan yaşayın.

Ben ölmedim, o yüzden herkes lütfen iyi yaşasın. Umarım cenazeme pek çok kişi çağrılır ve ben de uzun bir aradan sonra son kez herkesi görmek ve zor zamanlar geçirenler var mı görmek istiyorum.

Çok fazla rol yapmak istedim. Belki de bu benim her şeyimdi ve benim bir parçamdı. Ancak o hayatı yaşamak kolay değildi. Başka bir şey yapmak istemiyorum. Bu çok umutsuzdu. Yapmak istediğiniz bir şeye sahip olmak bir lütuftur, ancak sadece o şeyi yapmayı istemenin bir lanet olduğunu fark ettim.

Tanrı beni seviyor, bu yüzden beni cehenneme göndermeyecek. Duygularımı anlayacak ve ileride benimle ilgilenecek. Bu yüzden herkes endişelenmesin.

Ve tüm sevgi dolu aileme, arkadaşlarıma ve sevdiklerime. Bana değer verdiğiniz ve beni sevdiğiniz için çok teşekkür ederim. Bu benim gücüm ve gülümsememdi. Sonuna kadar unutulmaz anılarla yaşadım, bu yüzden başarılı bir hayat yaşadığımı düşünüyorum. Eksik ve sabırsız olan beni anladığınız ve kucakladığınız için teşekkür ederim. Bunu iyi ifade edemediğim için üzgünüm. Ama yine de nasıl hissettiğimi anlayacaksınız, değil mi?

Ve kurduğum tüm o değerli ilişkilere, özellikle de öğretmenlerime, çok minnettar oldum ve hepinize saygı duydum. Bana hayattaki pek çok şeyi öğrettiğiniz için çok teşekkür ederim.

Anne, baba, sizi seviyorum. Ağlamayın. Lütfen ağlamayın.

Yoo Joo Eun tvN’nin “Big Forest” ve TV Chosun’un “Joseon Survival Period” dizilerinde rol aldı. Cenaze töreni Ajou Üniversite Hastanesi’nde yapılacak.

Yoo Joo Eun’un sevenlerine en derin taziyelerimizi sunuyoruz. Huzur içinde yatsın.İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.