BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

NMIXX Sullyoon’un fansite’ı, hayran buluşmasında ağlamasına neden oldu

2 dakika okuma süresi

NMIXX’in hayran buluşmasının ardından yüklenen videolardan birinde, grup üyesi Sullyoon hayran etkileşimlerinden biri sırasında ağlarken görüldü.

Kız grubu NMIXX geçtiğimiz günlerde grup üyelerinin hayranlarıyla iyi vakit geçirdiği bir hayran etkinliği düzenledi. Söz konusu hayran etkinliği 21 Nisan’da düzenlendi. Hayran etkinliğinin ardından, çeşitli sosyal medya platformlarında NMIXX’in birçok görüntüsü paylaşıldı. Bu görüntülerden birinde, NMIXX üyesi Sullyoon bir erkek hayranıyla etkileşiminin tamamlanmasından kısa bir süre sonra gözyaşlarına boğulurken görüldü. Söz konusu video Twitter’da @chikoria_ adlı kullanıcı tarafından yüklendi ve bu video hayranların öfkelenmesine neden oldu.

Video Sullyoon ve bir erkek hayranı arasındaki etkileşimle başlıyor. Videoyu yayınlayan netizene göre, erkek hayranın Sullyoon’dan neden kamerasına bakmadığını açıklamasını istediği duyuluyor.

Videoda, erkek hayranın bir sonraki üyeyle etkileşime geçmek üzere hareket etmesinin ardından bile Sullyoon’un gözle görülür bir şekilde üzüldüğü görülüyor. İlk olarak yaklaşan hayran etkileşimi için kendini toparlamaya çalışmasına rağmen, Sullyoon’un sonunda gözyaşlarına boğulduğu görülebiliyor. Videoyu yükleyen kişi de erkek hayranı davranışları nedeniyle eleştirdi; çünkü bu davranışlar sadece idolü üzmekle kalmadı, aynı zamanda etkinliğe katılan diğer NMIXX hayranlarının deneyimlerini de olumsuz etkiledi.

Söz konusu paylaşımda netizen @chikoria_, ‘Yaşanan talihsiz olaylar nedeniyle, hayranlar olarak olumlu ve neşeli bir atmosfer sürdürmeye çalışıyoruz. Neden onu kendini açıklamaya, gözyaşlarını bastırmaya ve nihayetinde başka bir hayranın önünde yıkılmaya zorluyorsunuz? Eylemleriniz onun ağlamasına neden oldu ve çok sayıda insanın deneyimlerini olumsuz etkiledi.’ açıklamasını yaptı.

Videodaki erkek hayran gelen tepkiler üzerine açıklama yaptı

Videonun viral olmasından kısa bir süre sonra, videodaki hayran sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Sullyoon ile etkileşiminden kısa bir süre sonra kendisinin de ağladığı için videonun olayı tam olarak yansıtmadığını açıkladı. Takip eden açıklamalarda hayran, sadece Sullyoon’u desteklemeyi planladığını ve ondan kamerasına neden bakmadığını açıklamasını isterken, etkinliğe herhangi bir kötü enerji getirdiği için kendini kötü hissettiğini açıkladı. Çok sayıda netizenden gelen şiddetli tepkinin ardından, erkek hayran hesap durumunu özel olarak değiştirdi ve o zamandan beri ilgili etkileşimlere girmeyi bıraktı.

Olay hakkındaki düşüncelerinizi yorumlara yazabilirsiniz.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.