BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-PopNetizen Yorumları

Netizenler, Seventeen’in son radyo programında sunucunun grubu BTS ile kıyaslamasından duydukları hayal kırıklığını dile getiriyor

1 dakika okuma süresi
seventeen radio interview bts

13 Eylül’de, radyo istasyonu SiriusXM Hits 1, Seventeen üyeleri DK, Vernon ve Seungkwan ile tanıtımlarını Kuzey Amerika’ya genişletme ve daha fazlası hakkında konuştukları bir röportaj yayınladı.

Birçok internet kullanıcısı sunucunun saygısızca bir yorum yaptığını düşündüğü için röportaj internette hararetli bir tartışmanın konusu haline geldi.

Röportaj sırasında sunucu, Seventeen’in ‘Face The Sun’ albümüyle ABD pazarındaki son başarılarından bazılarını sıralarken, “Grubu kurarken, ‘Tamam, tıpkı BTS gibi olacağız’ diye bir bekleyiş içinde olmanıza imkan yok. BTS ile aynı seviyede olacağız’ gibi bir beklentiniz olamaz.” dedi.

Bunun üzerine Vernon şu açıklamayı yaptı: “Yani… ilk çıkışımızı yaptığımızda BTS bugünkü BTS bile değildi. Ama evet, şu anda [hepimizin] yaptığı şey gerçekten çılgınca. Şu anda bulunduğumuz yer.”

Birçok netizen sunucunun BTS’ten bahsetmesinin “saygısızca” ve “gereksiz” olduğunu düşündü ve karşılaştırmanın altında yatan çağrışımları eleştirdi. Öte yandan, internet kullanıcıları Vernon’u söz konusu açıklamayı “saygılı” ve “sakin” bir şekilde ele aldığı ve BTS ile ilgili çıkış zamanı konusundaki yanlış anlaşılmalara açıklık getirdiği için takdir etti.

kaynak: allkpop


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.