BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-PopNetizen Yorumları

Netizenler, Kim Garam’ın gruptan çıkarılmasının ardından LE SSERAFIM’in çok daha mutlu göründüğünü söylüyor

1 dakika okuma süresi

Üye Kim Garam’ın dahil olduğu çeşitli tartışmalara rağmen, LE SSERAFIM başarıyla çıkış yaptı ve K-pop endüstrisindeki konumlarını sağlamlaştırdı. Kızlar hayranlarından daha fazla sevgi gördükçe giderek daha fazla popülerlik kazanıyorlar.

Kızlar kısa süre önce promosyonlarını tamamladılar ve izinleri için hazırlanmaya başladılar. Kızlar, YouTube kanalları aracılığıyla hayranlarını bilgilendirmeye devam etti ve promosyonlardan sonra izin günlerinin bir Vlog’unu başlattılar.

20 Temmuz’da yayınlanan son bölümde, kızlara ilk terfilerinin başarıyla sonuçlanmasını kutlayabilecekleri bir otelde konaklama hakkı verildi.

Kızlar birbirine uygun pijamalarını giydiler ve birbirleriyle kaliteli zaman geçirdiler, oyunlar oynadılar ve birbirleriyle lezzetli yemekler yediler.

Bölüm yayınlandığında hayranlar ve netizenler grubun bugünlerde nasıl daha mutlu göründüğüne dair yorumlarda bulundu. Bu netizenlerden bazıları, üye Kim Garam’ın gruptan ayrılmasından sonra grubun nasıl daha mutlu göründüğünü yorumladı.

Netizenler, “Bu üye kombinasyonunu tamamen seviyorum”, “Çok mutlu görünüyorlar, iyi görünüyorlar”, “Hepsi çok mutlu görünüyorlar, mutluyum”, “En iyi SSERAFIM”, “Çok huzurlu görünüyorlar”, “Onları izlemek huzur verici”, “Sadece ben miyim yoksa o bir kişi çıkarıldıktan sonra vibe daha iyi mi hissediyor?” “Ben de öyle düşünüyorum,” “Üç ben”, “katılıyorum x4”, “katılıyorum x5”, “Artık onların hayranı olduğumu saklamama gerek olmadığı için çok mutluyum, lol,” ” Ayrıca Eunchae’nin artık daha merkezde olmasından dolayı mutluyum,” “Beş üyenin artık daha istikrarlı görünmesinden ve onları artık rahatça izleyebilmekten mutluyum”, “Videoda gerçekten mutlu olduklarını görebiliyorum” “Rahatlamış görünüyorlar ve Kim Garam’ın gitmesiyle tüm stresleri dağılmış gibi”, “Çok şirinler” ve “Hepsini seviyorum.”

kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.