BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
K-PopNetizen Yorumları

Netizen Yorumları: Switch ekibinde yalnız kalan Zhang Shuaibo

2 dakika okuma süresi

Boys Planet Zhang Shuaibo molalarda ayak uyduramadığı için ayrı kalıyor.

Neler yaptıklarına bakıyor.

Sonra yerine geri dönüyor.

Sanırım herkes Korece konuştuğu için böyle, takımda başka Çince konuşan da yok ki…

O sırada Park Hanbin gelip sarılıyor, konuşuyor ve ilgileniyor. Hanbin-kun bundan sonra oyum sana.

Gönderi Beğenisi:
[+282][-34]

Yorumlar

[+164, 0] Park Hanbin’in harika bir kişiliği varmış gibi görünüyor.

  1. Switch ekibinde çoğu kişi elendiği için morallerinin bozuk olduğu çok belliydi. Park Hanbin ortamı inanılmaz şenlendirdi. Cidden iyi hissettirdi bana.
  2. Tam bir lider.

[+153, -1] Böyle bir zamanda destek olduğu, ilgilendiği için çok minnettarım. Sanırım ağlayacağım.

[+113, -1] Dil bariyeri iletişim kurmasına engel oluyor gibi. Konuşabiliyor olması iyi olurdu ama durum öyle değil, bu tarz anlarda insan iyice kendini geri çekiyor.

[+110, -7] Hani belki diyip söylüyorum ama Jin Xin ile beraber Korece öğrenmelerine rağmen Jin Xin’in daha iyi olmasının sebebi Zhang Shuai’nın aptal olması değil Jin Xin’in Hong Kong Üniversitesinin dahilerinden olması diye düşünüyorum. Ben de Çince’yi biraz biliyorum ama Çin’e gitsem Zhang Shuai’nin Korece konuştuğu kadar konuşabilirim.

  • Bu çok normal. Ben de 3 yıl Japonca çalıştım ama konuşma konusunda iyi değilim.
  • Başvuru yetersizliği nedeniyle Korece konuşamasanız bile başvurabileceğinizi mi söylediler cidden?;; Başvurabiliyorsa ne yapabilir ki?
  • ㅁㅇ Bu sefer başvuru azlığı nedeniyle, G-Grubu üyelerinin Korece bilmeseler bile başvurabileceklerini duyurdular, ancak doğru düzgün bir tercüman sağlamadılar ve Zhang Shuaibo da Korece’yi iyi konuşamıyordu. Görebildiğim tek şey, yüksek sıralamaları nedeniyle ayak bağı olan çocuklardan kurtulmaya çalıştıkları.
  • Eğer bu yorumlar doğruysa… Yapımcılar kafayı mı yediler? Kore’de idol olmak istiyorsa, akıcı bir şekilde Korece konuşman gerekir. Yoksa her birine özel bir tercüman mı atarsınız? Çocuklarla dalga mı geçiyorlar?

[+92, -69] Bu yüzden Korece çalışmalısın haha.

  • Elenen yarışmacılardan biri Zhang Shuaibo’nun Korece öğrendiğini ve gerçekten çok çalıştığını söyledi. Zhang Shuaibo bir tür yapay zeka robotu değil ki, çalışır çalışmaz başarılı olacak haha
  • Bu sefer başvuru azlığı nedeniyle, G-Grubu üyelerinin Korece bilmeseler bile başvurabileceklerini duyurdular, ancak doğru düzgün bir tercüman sağlamadılar ve Zhang Shuaibo da Korece’yi iyi konuşamıyordu. Görebildiğim tek şey, yüksek sıralamaları nedeniyle ayak bağı olan çocuklardan kurtulmaya çalıştıkları.
  • Son zamanlarda Korecesini dinlerseniz telaffuzunun eskiye göre çok daha iyi olduğunu görürsünüz.
  • Yeterli başvuru olmadığından Korece konuşamasalar bile sorun olmadığını söylediler… Yapım ekibinin amacı ne acaba?

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…
HaberK-Pop

BLACKPINK üyeleri kendi ajanslarını kurdu, YG Entertainment yorum yapmaktan kaçındı

1 dakika okuma süresi
BLACKPINK üyelerinin sözleşmeleriyle ilgili yeni haberler ortaya çıkmaya devam ediyor. News1’in 25 Eylül’de yaptığı habere göre, Jennie ve Jisoo kendi bireysel ajanslarını…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.