BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

NCT’den Mark, COVID-19 testi pozitif çıkmasının ardından aktivitelerine ara verdi

1 dakika okuma süresi

NCT Mark’ın COVID-19 testi pozitif çıktı.

25 Temmuz’da SM Entertainment, Mark’a COVID-19 teşhisi konduğunu ve bu sebepten de NCT DREAM’in yakın zamandaki konserine katılamayacağını paylaştı.

Ajansın full açıklaması ise şöyle:

“Merhabalar, SM Entertainment olarak bir haber vermek istiyoruz.

NCT grubundan Mark’a bugün (25 Temmuz) COVID-19 teşhisi kondu.

Mark bu sabah garip semptomları olduğunu fark etti ve acilen antikor testi olmaya gitti. Orada COVID-19’a yakalandığı anlaşıldı. Daha önceden 3 doz COVID-19 aşısı oldu. Teşhisinden sonra hemen tüm aktivitelerini durdurdu, aynı zamanda sağlık yetkililerinin yönergelerine uygun olarak evde izolasyonuna başladı ve tedavi görüyor.

NCT DREAM’in ikinci solo konseri olan “THE DREAM SHOW 2: In A DREAM,” ve 29-31 Temmuz tarihleri arasında yapılması planlanan şov Mark olmadan grubun diğer 6 üyesiyle birlikte yapılacak, bu yüzden anlayışınızı rica ediyoruz.

Ajansımız, sağlık yetkililerinin verdiği yönergelere kesin olarak uyacak ve sadece iyileşmeye odaklanması için sanatçımızın sağlığına ve güvenliğine öncelik tanıyacağız.

Teşekkürler.”

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.