BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
Haber

NCT Sungchan ve Shotaro gruptan ayrılıyor… Yeni SM Erkek Grubunda çıkış yapacak

1 dakika okuma süresi

Sungchan ve Shotaro NCT ile yollarını ayırıyor.

24 Mayıs’ta SM Entertainment haberi aşağıdaki açıklama ile duyurdu:

Merhaba biz SM Entertainment,

Her şeyden önce, NCT’yi seven ve destekleyen tüm hayranlarımıza en içten teşekkürlerimizi sunarız. SUNGCHAN ve SHOTARO’nun gelecek planları hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.


SUNGCHAN ve SHOTARO NCT üyeleri olarak harika performanslar sergilediler. Ancak, NCT ile olan hikayelerinin sonuna geldiler ve 2023’te çıkacak olan yeni bir erkek grubunda çıkış yapacaklar. Onları destekleyen ve yeni bir NCT grubunun parçası olarak çıkış yapmalarını sabırsızlıkla bekleyen hayranlarımız için en derin özürlerimizi ve minnettarlığımızı ifade etmek istiyoruz.

SM 3.0’ın hazırlık sürecinde SUNGCHAN ve SHOTARO ile yaptığımız dikkatli değerlendirme ve tartışmaların ardından, sanatçıların düşüncelerini, grupların sanatsal ve müzikal yönünü en iyi şekilde yansıtacak bir karara vardık. Yeni bir döneme başlarken SUNGCHAN ve SHOTARO için anlayışınızı ve desteğinizi rica ediyoruz.


NCT’nin en yeni grubu, NCT’nin sonsuz genişleme konseptinin son parçası olacak, bu nedenle bölgesel bir kimliği gerçekten temsil eden farklı bir dünya görüşüne sahip bir grup kurmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, Japon üyelerimizin sayısını artıracak, yeni üyelerimizi tanıtacak ve çıkış yolculuklarını hayranlarımızla paylaşacağız.


Sadece NCT üyeleri için değil SUNGCHAN ve SHOTARO için de tam destek sağlayacağız. Hayranlarımızdan bir kez daha gelecekteki çabaları için sevgi ve desteklerini rica ediyoruz.


Teşekkür ederiz.

Sungchan ve Shotaro 2020 yılında NCT üyesi oldular.

Yeni başlangıçlarında Sungchan ve Shotaro için en iyisini diliyoruz!

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.