BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Nam Joo Hyuk Askeri Polis Teşkilatına kabul edildi + askerliğe gittiği tarih belli oldu

1 dakika okuma süresi
nam joo hyuk askerlik tarihi

Nam Joo Hyuk yakın zamanda askerlik hizmetini yerine getireceğini açıklamıştı. Hayranlarıysa Nam Joo Hyuk ne zaman askere gidecek diye bekliyordu. Beklenen açıklama bugün geldi.

31 Ocak’ta Nam Joo Hyuk’un ajansı Management SOOP’tan bir kaynak “Nam Joo Hyuk’un askeri polis gücüne kabul edildiği doğru. Kendisi 20 Mart’ta polis ekibine katılacak.” dedi.

Daha önce Management SOOP, Nam Joo Hyuk’un kısa süre önce “Vigilante” filminin çekimlerini tamamladığını ve bu sırada askerlik bildirimini beklediğini paylaşmıştı. Aktörün geçen yıl Mayıs ayında Başkent Savunma Komutanlığı Askeri Polis Grubuna başvurduğu bildirildi.

Nam Joo Hyuk Mart ayında orduya katıldıktan sonra, görev yerine getirilmeden önce beş hafta boyunca ordu eğitim merkezinde temel askeri eğitim alacak.

Nam Joo Hyuk’un sağ salim gidip gelmesini diliyoruz^^

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.