BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Nam Joo Hyuk Askeri Polis Teşkilatına kabul edildi + askerliğe gittiği tarih belli oldu

1 dakika okuma süresi
nam joo hyuk askerlik tarihi

Nam Joo Hyuk yakın zamanda askerlik hizmetini yerine getireceğini açıklamıştı. Hayranlarıysa Nam Joo Hyuk ne zaman askere gidecek diye bekliyordu. Beklenen açıklama bugün geldi.

31 Ocak’ta Nam Joo Hyuk’un ajansı Management SOOP’tan bir kaynak “Nam Joo Hyuk’un askeri polis gücüne kabul edildiği doğru. Kendisi 20 Mart’ta polis ekibine katılacak.” dedi.

Daha önce Management SOOP, Nam Joo Hyuk’un kısa süre önce “Vigilante” filminin çekimlerini tamamladığını ve bu sırada askerlik bildirimini beklediğini paylaşmıştı. Aktörün geçen yıl Mayıs ayında Başkent Savunma Komutanlığı Askeri Polis Grubuna başvurduğu bildirildi.

Nam Joo Hyuk Mart ayında orduya katıldıktan sonra, görev yerine getirilmeden önce beş hafta boyunca ordu eğitim merkezinde temel askeri eğitim alacak.

Nam Joo Hyuk’un sağ salim gidip gelmesini diliyoruz^^

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

  İlgili İçerikler
  HaberK-Fandom Özel

  Dokdo ve Barış

  3 dakika okuma süresi
  Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
  HaberK-Pop

  Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

  1 dakika okuma süresi
  Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
  HaberK-Drama

  Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

  2 dakika okuma süresi
  tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

  Giriş yap

  Kayıt ol

  Şifre sıfırla

  Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.