BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

MAMAMOO Hwasa son tartışmaların ardından aldığı nefret yorumları hakkında konuştu

2 dakika okuma süresi

MAMAMOO Hwasa, son tartışmanın ardından aldığı nefret yorumları hakkında konuştu.

Kısa bir süre önce Hwasa, bir üniversite festivalindeki kışkırtıcı performansı nedeniyle kendisine karşı tutulan bir polis tutanağından kaynaklanan bir tartışmaya karışmıştı. 4 Eylül’de Sung Si Kyung‘un YouTube kanalında Hwasa‘nın konuk olarak yer aldığı bir video yayınlandı. Videoda Hwasa, ayın 6’sında yayınlanacak olan geri dönüş şarkısı “I Love My Body“yi tanıttı. Hwasa, “Bu şarkıyı seçmemin bir nedeni var. Bir süredir kamuoyundaki ahlaksızlık tartışmaları nedeniyle gündeme geliyordum” dedi.

Hwasa sözlerine şöyle devam etti: “MAMAMOO ile ABD turnesindeydim ve ABD’ye vardığım gün çok sayıda Kakao Talk mesajı aldım. ‘Bir şey oldu herhalde’ diye düşündüm ve mesajlarımı kontrol ettim. Sahnede sergilediğim performansın tartışmalara yol açtığını duydum, ki bu anlaşılabilir bir durumdu, ancak aldığım nefret yorumları dayanılır gibi değildi. Genelde nefret yorumlarına karşı duyarlı değilimdir ama bu seferki çok ileri boyuttaydı.

“İlk gösterimiz New York’taydı, bu yüzden kendimi toplamam gerekiyordu. Her zamanki gibi sahneye çıkmam gerektiğini aklıma kazımaya çalıştım ama yazılanları aklımdan çıkaramadım,” diye anlatıyor.

“İyiymişim gibi davrandım ama gösteri biter bitmez ağlamaya başladım. Otelimizin asansöründeydik ve gösteriden sonra birbirimizi alkışlarken hüngür hüngür ağladığımı hatırlıyorum. Tüm yıl boyunca hiç ağlamadığım kadar çok ağladım. Gözyaşlarım sel gibi akıyordu. O sırada aynı odayı paylaştığım Whee In‘e gidip biraz hava alacağımı söyledim ve otelin otoparkında ağladım.

Bu P Nation ile sözleşme imzalamadan önceydi ama PSY bana ‘I Love My Body’yi gönderdi. ABD turnemiz sırasında ilk kez gülümsedim. Şarkının adı beni güldürdü ve şarkı modumu yükseltti.”

Sözlerinin sonunda, “Tüm eleştirileri görmezden geldiğimi söylemiyorum ama gülünç derecede incitici olanları görmezden gelmenin doğru olduğunu düşünüyorum” diye ekledi.

Hwasa’nın katıldığı Sung Si Kyung’un YouTube programına aşağıdan göz atabilirsiniz:

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.