BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
Haber

Lee Young Ae, Seoul’deki yangın mağdurlarına bağışta bulundu

1 dakika okuma süresi
lee young ae seul yangınına bağışta bulundu

Aktris Lee Young Ae, Seul’de kısa süre önce meydana gelen yangının mağdurlarına gönülden bir bağışta bulundu.

Bu hafta Kore Engelliler Vakfı, Lee Young Ae’nin kısa süre önce büyük bir yangın çıktıktan sonra Guryong Köyü’nden tahliye edilen mağdurlara 50 milyon won (yaklaşık 40.700 $) bağışladığını duyurdu.

İtfaiyeye göre, 20 Ocak’ta Seul Gangnam’daki Guryong köyünün 4. bölgesinde bir yangın çıktı ve 500’den fazla kişi tahliye edildi. Yaklaşık 60 ev tahrip olurken, yaklaşık 60 sakin de evlerinden oldu.

Aktris, “Evlerini kaybeden ve bu ani yangın nedeniyle hayatları daha da zorlaşan Guryong Köyü sakinleriyle ilgili haberleri duyduktan sonra kalbim acıdı. Acı çekenlere en azından bir nebze olsun yardımcı olmak istiyorum.”

Vakıf, kendisi de iki çocuk annesi olan Lee Young Ae’nin özellikle genç mağdurlara yardım edilmesini istediğini de sözlerine ekledi. Bağışı, Guryong Köyü sakinlerinin günlük yaşamlarına dönmelerine yardımcı olmak için kullanılacak.

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

  İlgili İçerikler
  HaberK-Fandom Özel

  Dokdo ve Barış

  3 dakika okuma süresi
  Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
  HaberK-Pop

  Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

  1 dakika okuma süresi
  Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
  HaberK-Drama

  Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

  2 dakika okuma süresi
  tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

  Giriş yap

  Kayıt ol

  Şifre sıfırla

  Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.