BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Lee Seung Gi’nin ABD Turnesi Hakkında Ajansından Açıklama

1 dakika okuma süresi

Lee Seung Gi‘nin ajansı sanatçı hakkında son günlerde ortaya atılan iddiaları reddetti.

Lee Seung Gi 30 Ağustos’ta Atlanta’daki Cobb Energy Sahne Sanatları Merkezi‘nde bir konser verdi. Kore’de yayın yapan yerel bir haber kuruluşu, Lee Seung Gi‘nin konser öncesinde, konserin sponsorluğunu üstlenen bir restorana yapacağı ziyareti iptal ettiğini bildirdi.

Bunun üzerine Lee Seung Gi‘nin ajansı HUMANMADE, oluşan yanlış anlaşılmayı açıklarken sanatçının söz konusu restorana gideceği bilgisinin kamuya duyurulmasına yol açtı. Ajans, “Çalışanlarla fotoğraf çektirmek için sözlü bir anlaşma olmasına rağmen, sosyal medyada bir etkinlik gibi reklamı yapıldı.” diye belirtti.

Ajans 4 Eylül’de şöyle bir açıklama yaptı:

Merhaba. Biz HUMANMADE.

Sanatçımız Lee Seung Gi‘nin Amerika’daki konseri hakkında tutumumuzu bildiriyoruz.

Öncelikle, fan service ile ilgili tartışma hakkında bilgi vermek istiyoruz. HUMANMADE ve Lee Seung Gi, restoranda herhangi bir hayran buluşması yapılacağına dair hiçbir şey onaylamadı. Restoranın sponsorluk ilişkisi yerel bir organizasyon şirketi tarafından sağlandı. Dahası, aralarındaki sözleşmenin detaylarından tamamen bihaberiz ve sanatçı ile ajansımızın bu konuda hiçbir ilgisi olmadığını, özellikle maddi açıdan, belirtmek isteriz.

O gün restoranda olan bazı çalışanlar ve tanıdıklarını ABD’de yaşayan bütün Korelileri temsil ediyormuş gibi göstererek sanatçımızın imajını zedelemeye çalışan [haberleri] kınıyoruz. Lee Seung Gi, konserlerine gelen ve kendisine her zaman ilgi ve destek gösteren hayranlarına çok teşekkür ediyor. Ajansımız ve Lee Seung Gi, hayranlarla aramızda herhangi bir yanlış anlaşılmayı önlemek için elimizden geleni yapacağız.

Teşekkürler.

Lee Seung Gi daha önce Mayıs ayında “The Dreamer’s Dream – Chapter 2” turnesine başlamıştı. Turnesinin ABD ayağında 26 Ağustos’ta Los Angeles’ta ve 30 Ağustos’ta Atlanta’da sahne aldı. New Jersey için bir konser planlanmasına rağmen, etkinlik mekan tarafından kaynaklanan sorunlar nedeniyle iptal edilmiştir.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.