BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Lee Min Ho’nun ajansı da oyuncunun denetlendikten sonra neden ek vergi ödediğini açıkladı

1 dakika okuma süresi
lee min ho neden ek vergi ödedi

2 Mart’ta oyuncu Lee Min Ho‘nun ajansı MYM Entertainment, yıldız aktörün denetlendikten sonra neden ek vergi ödediğini açıklığa kavuşturmak için bir açıklama yayınladı.

Şirketin bugün yaptığı açıklama şöyle:

“Merhaba, burası MYM Entertainment.

Ajansımızın bünyesindeki sanatçımızla ilgili bazı açıklamalar yaparak sizi bilgilendirmek istiyoruz.

Hem aktör Lee Min Ho hem de ajansımız tüm vergi ödemelerini özenli bir şekilde ve zamanında yerine getirmiş ve herhangi bir utanç verici soruna yol açmamıştır.

Son olarak, Lee Min Ho’dan geçmişte aldığı ödemeler için ‘bir sanatçının imajının kâr amacıyla yasa dışı kullanımı’ davası nedeniyle tazminat olarak ek vergi ödemesi istenmiştir.

Böyle bir dava için tazminat olarak alınan ödemelerin beyan edilecek kazançlar kapsamına girip girmeyeceği konusunda bazı belirsizlikler olduğu için, nihayetinde yakın zamanda yapılan bir vergi denetimi sırasında bu tutar vergiye tabi kazanç olarak tespit edildi.

Sonuç olarak, bu tutarın vergisi buna göre ödenmiştir.

Hepsi bu kadar. Teşekkür ederiz.”

Son zamanlarda, çok sayıda ünlü vergi denetimine tabi tutuldu ve bunun sonucunda çeşitli kazançlar ve gelirler için ek vergi ödediler.

kaynak: allkpop


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.