BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Lee Jong Suk’un ajansı IU ile sevgili olduğunu doğruladı

1 dakika okuma süresi

IU ve Lee Jong Suk’un bir ilişki içinde oldukları doğrulandı!

İlişki söylentilerinin ardından Lee Jong Suk’un ajansı aşağıdaki açıklamayı yayınladı:

Merhaba. Biz HighZium Studio.

Bu, aktör Lee Jong Suk hakkındaki haberle ilgili resmi bir açıklamadır.

Aktör Lee Jong Suk ve IU yakın zamanda yakın tanıdık olmaktan çift olmaya doğru ilerlediler ve ciddi bir ilişki sürdürüyorlar.

Güzel ilişkilerini sürdürebilmeleri için lütfen bolca destek gösterin.

Teşekkür ederiz.

IU’nun ajansı EDAM Entertainment da daha sonra şu yorumu yaptı: “IU ve Lee Jong Suk kısa süre önce yakın tanıdık olmaktan iyi bir ilişkiye doğru ilerlediler. Hayranlarının sıcak karşılamasını rica ediyoruz.”

Çifti tebrik ediyoruz!

Önceki haberde Dispatch 31 Aralık’ta iki yıldızın yaklaşık dört aydır birlikte olduğunu bildirmişti. Dispatch’e göre, ikili 10 yıl önce “Inkigayo” programında tanıştı ve zamanla arkadaşlıkları romantizme dönüştü.

Dispatch, IU ve Lee Jong Suk’un Noel’i birlikte Japonya’nın Nagoya kentinde geçirdiklerini ve burada lüks bir tatil köyünde üç günlük sakin bir tatil geçirdiklerini iddia etti. Tatilin bizzat Lee Jong Suk tarafından planlandığı, Lee Jong Suk’un IU ve küçük kardeşini önce Japonya’ya uçurduğu ve hatta havaalanında karşılama hizmeti hazırladığı, daha sonra da onlara katıldığı bildirildi.

Haberde alıntılanan anonim kaynaklara göre, çiftin aileleri ilişkiden zaten haberdar. IU, bu yılın başlarında Lee Jong Suk’un küçük kardeşinin düğününde kutlama şarkısını söylemiş ve Lee Jong Suk, IU’nun küçük kardeşini Noel tatiline bizzat davet etmişti.

Dispatch ayrıca IU ve Lee Jong Suk’un Nagoya’ya giderken ve dönerken havaalanında çekilmiş fotoğraflarını da yayınladı.İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.