BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Lee Do Hyun, Ahn Eun Jin ve Ra Mi Ran yeni dizi “The Good Bad Mother” ile bir araya geliyor

2 dakika okuma süresi

JTBC‘nin yaklaşan yeni dizisi The Good Bad Mother‘ın üç başrol oyuncusunun bulunduğu yeni bir poster yayınlandı!

The Good Bad Mother, yetişkin oğlunun beklenmedik bir şekilde yeniden küçük bir çocuk gibi olmasının ardından annelik görevlerine geri dönmek zorunda kalan bir kadın hakkında yürek ısıtan yeni bir komedi dizisidir. Ra Mi Ran, genç yaşta dul kalan ve domuz çiftliği işletirken oğlu Kang Ho’yu (Lee Do Hyun) tek başına büyüten bekar bir anne olan Young Soon rolünde olacak. Young Soon, oğlunu yoksul ve güçsüz biri olarak büyütmek istemediği için onu büyütürken sürekli disiplin içinde tutarak ve sevgisini sert bir mizaçla göstererek “kötü anne” rolüne bürünmüştür.

Young Soon’un hiç taviz vermeden gösterdiği disiplin sayesinde Kang Ho büyümüş ve seçkin bir savcı olmuştur. Kang Ho aynı zamanda soğuk bir kişiliğe sahip biri haline gelmiş ve annesine sırtını dönmüştür. Geçirdiği talihsiz bir kaza sonucu hafızasını kaybedip yedi yaşındaki haline geri döndüğünde ise evine geri döner. Young Soon, Kang Ho’nun iyileşmesi uğruna bir kez daha “kötü anne” olmaya karar verir.

Bu arada Ahn Eun dizide Kang Ho’nun uzun süredir arkadaşı ve tek dayanağı olan Mi Joo olarak rol alacak. Mi Joo içinde bulunduğu maddi sıkıntılar sebebiyle memleketine geri dönmüş biridir.

Dizinin yeni posterinde üç karakter beklenmedik bir şekilde taşra kasabalarında yeniden bir araya geliyor ve Young Soon’un evinin önünde gün ışığının sıcak parıltısının tadını çıkarıyorlar. Her zamanki soğuk tavrının aksine, kaza sonrası Kang Ho mutlu ve rahat görünürken, Mi Joo da onu sevgiyle gülümseyerek izliyor.

Bu Nisan, kaybettiğimiz mutluluğu bulacağız” başlığı üçlünün nihayet mutluluğu bulma yolunda ilerlediğini gösteriyor.

The Good Bad Mother‘ın yapımcıları, ” Lütfen Kang Ho’nun ikinci hayatında mutluluğu bulmasına ve bu güzel yolculukta ona eşlik eden Young Soon ve Mi Joo’nun hikayelerine bir göz atın ” yorumunda bulundu.

The Good Bad Mother 26 Nisan 22:30’da Kore’de yayına girecek. ( TSİ 16:30 )

kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.