BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Lee Chaeyeon 12 Nisan’da geri dönüyor… “Yeni şarkı için MV çekimleri tamamlandı”

1 dakika okuma süresi

Şarkıcı Lee Chaeyeon 12 Nisan’da geri dönüş yapacak.

WM Entertainment ayın 13’ünde “Lee Chaeyeon yeni albümünü 12 Nisan’da yayınlayacak. Kısa bir süre önce yeni şarkısı için klip çekimlerini tamamladı ve geri dönüşü için hazırlanıyor.” açıklamasını paylaştı. Sanatçının geçtiğimiz Ekim ayında yayınlanan ilk solo albümünün üzerinden altı ay geçti.

Lee Chaeyeon solo bir sanatçı olarak ilk adımlarını geçtiğimiz yılın Ekim ayında ilk mini albümü ‘HUSH RUSH‘ ile attı. Kendine özgü konsepti ve müziğiyle, kendi rengini harika bir şekilde ortaya koydu ve tek başına başarılı bir duruş sergiledi.

Ayrıca, albüme adını veren şarkısı ‘HUSH RUSH‘ yayınlandıktan hemen sonra önemli yerli müzik listelerine girmeyi başardı ve müzik videosu yayınlandıktan sonra yaklaşık 4 gün içinde 10 milyon izlenme sayısına ulaşarak önemli bir rekora imza attı.

Solo bir sanatçı olarak gerçek değerini ortaya koyan ve rakipsiz varlığını hissettiren Lee Chaeyeon, bu albümle hayranlarının müziğine olan beklentilerine ek olarak etkileyici bir performans sergilemeye hazırlanıyor.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.