BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
DedikoduHaberK-Drama

Kim Seon Ho’nun sağlık durumu kürtaj skandalının stresinden kötüleşti

2 dakika okuma süresi

Eski gazeteci şimdiki YouTuber Lee Jin Ho, Kim Seon Ho’nun sağlık sorunları hakkında iddialarda bulundu. İşte ünlü oyuncunun sağlık durumu hakkındaki en yeni detaylar:

K-drama’ların “iyi çocuğu” Kim Seon Ho, az daha kariyerini bitiren kürtaj skandalından sonra yavaşça mesleğine geri dönüyor. Ünlü oyuncu skandaldan sonra ortalıktan çekilip aylar süren uzun bir ara vermişti.

Ayrıca Kim Seon Ho şu anki ve gelecekteki, baş sunuculuğunu yaptığı KBS2’nin eğlence programı “2 Days & 1 Night” da dahil olmak üzere tüm projelerini iptal etti. Bunun yanı sıra “Dog Days” ve “2 O’Clock Date” filmlerinden de çekildi.

Tüm bu tartışmaların üstüne ünlü oyuncu Ekim 2021’de hastaneye kaldırılmıştı. Bir rapora göre Seongbuk-gu yakınlarındaki üniversite hastanesine götürülmüştü.

O sıralarda hastaneye kaldırılışının sebebi belli değildi.

YouTuber Lee Jin Ho, Kim Seon Ho’nun sağlık probleminin sebebini açıklıyor

Kim Seon Ho’nun hastaneye kaldırılışının ardından 9 ay sonra, eski gazeteci Lee Jin Ho 9 Temmuz’da kendi YouTube kanalında aktörün sağlık sorunuyla ilgili bir video yükledi.

Dedikoduların doğru olduğunu ve “Start-up” yıldızı oyuncunun aşırı stresten dolayı sağlık problemleri yaşadığını iddia etti.

“Kim Seon Ho’nun sağlık problemleri olduğu doğru” dedi.

“Sağlığı aşırı stres yüzünden aniden bozuldu ve zona hastalığına yakalanarak bir süreliğine hastaneye kaldırıldı.” diye de ekledi.

Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi (CDC)’nin verdiği bilgilere göre zona hastalığı acı verici kurdeşene sebep olan bir tür viral enfeksiyon. Suçiçeğine de sebep olan Varicella Zoster virüsünün (VZV) vücuda girmesiyle ortaya çıkıyor.

Aynı zamanda Kim Seon Ho’nun dönüş yapacağı “Touching the Void” oyunu hakkında da konuştu.

“Açıkçası oyunun reklamını yapmak için yer aldığı videoda Kim Seon Ho eskiye kıyasla çok daha zayıf duruyordu ve bu dikkatleri üstüne çekmişti” dedi.

Oyunun galasından sonra, SALT Entertainment oyuncunun “Touching the Void”deki rolü için hazırlık yapan fotoğraflarını paylaşarak fanlarını heyecanlandırdı. Fotoğraflarda Kim Seon Ho, filmdeki dağcı Joe Simpson rolüne hazırlanmak için bir duvara tırmanıyor.

Kim Seon Ho, sahnelere “Touching the Void” ile dönüyor

Filmin ilk gösterimi 8 Temmuz günü Seoul’deki Daehak-ro Art One Tiyatrosu’nda yapıldı ve 18 Eylül’e kadar devam edecek. Kim Seon Ho’nun oyunu dağcı Joe Simpson’un 1988 kitabından uyarlanma.

Joe ve arkadaşı Simon Yates, And dağlarındaki Siula Grande’ye tırmandıktan sonra deneyim ettikleri iç burkan olayı konu alıyor.

İlginçtir ki, “Touching the Void”in biletleri, hayranlarının aktöre desteğini göstermek istemesinden ötürü ilk gösteriminden günler önce tükendi.

Öbür taraftan da YouTuber Lee Jin Ho çektiği vlog’da Kim Seon Ho’nun hayranlarının desteği ve yüreklendirmesi sayesinde tiyatro sahnesine dönebildiğini belirtti.

“Touching the Void”in de dışında ayrıca vizyona girecek olan filmi “Sad Tropical”da Go Ah Ra, Kim Kang Woo ve Kang Tae Joo ile büyük sahnelerde yerini alacak.

kaynak: paperwriter


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.