BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Kim Hieora’nın Ajansı Sanatçının Geçmişiyle İlgili İddiaları Yalanladı + Oyuncu Bizzat Açıklama Yayınladı

3 dakika okuma süresi

Kim Hieora‘nın ajansı, aktris hakkında son zamanlarda ortaya atılan iddiaları yalanlayan uzun bir açıklama yayınladı.

Daha önce 6 Eylül’de Dispatch, Kim Hieora‘nın Sangji Kız Ortaokulu‘nda Big Sangji adlı bir iljin (okul zorbalığı) grubunun üyesi olduğu iddialarına ilişkin uzun bir haber yayınlamıştı.

Habere cevaben, Kim Hieora‘nın ajansı GRAM Entertainment, Kim Hieora‘nın iljinle ilgili faaliyetlere ve okul şiddetine katıldığını kesin bir dille yalanladı ve aktrislerini karalayan kötü niyetli eylemlere karşı ciddi yasal yollara başvuracaklarını ekledi.

Kim Hieora‘nın ajansının açıklamasının tamamı şu şekildedir:

Merhaba. Biz aktris Kim Hieora’nın ajansı GRAM Entertainment.

Her şeyden önce, bugün aktris Kim Hieora ile ilgili çıkan ansız haberler nedeniyle endişeye neden olduğumuz için özür dileriz.

Aktris Kim Hieora hakkında basında çıkan haberlerle ilgili olarak ajansımızın açıklamasını aşağıda paylaşıyoruz.

Öncelikle, oyuncu Kim Hieora hakkındaki haberin nasıl ortaya çıktığı ve söz konusu haberde gündeme getirilen okul şiddeti iddialarıyla ilgili gerçeği doğrudan açıklamak istiyoruz.

Aktris Kim Hieora’nın Sangji Kız Ortaokuluna kaydolduğu sırada arkadaşlarıyla birlikte oluşturduğu Big Sangji adlı [online] bir kafeye katıldığı ve üyelerle vakit geçirdiği doğrudur.

Ancak, haber kaynağının bildirdiği tüm iddiaların yanlış olduğunu belirtmek isteriz.

İlgili haber kaynağı, Kim Hieora ile ilgili bir ihbar aldıklarını ve bunu inceleyerek bir makale haline getirmek istediklerini belirten bir telefon görüşmesi yapmış, aktrisin anlattıkları ile ihbarcının anlattıklarının örtüşmemesi üzerine açıklama yapması için aktrisin o dönemki yaşadıklarını görüşmek üzere bir toplantı yapılmıştır.

İlgili özel haberin kışkırtıcı başlığının aksine, oyuncu hiçbir zaman iljin (okul zorbalığı) ile ilgili faaliyetlere katıldığını kabul etmemiş ve hiçbir zaman iljin faaliyetlerine katılmamıştır. Hiçbir zaman okul şiddetine karışmamıştır. Aktris Kim Hieora’nın kendisini hedef alan medya kuruluşuyla paylaştığı gerçeklerin bunlar olduğunu bir kez daha bildiririz.

Ayrıca, medya kuruluşu ve aktris, muhbirlerin aktris Kim Hieora’dan ilgili medya kuruluşuna bahsetmesinin bir hata ve yanlış anlamadan kaynaklandığını öğrendi. Muhbirlerle yanlış anlaşılmayı çözdük, onlar oyuncudan özür dilediler ve biz de medya kuruluşunu bu gerçekten haberdar ettik. Böylece, o dönemde yaşanan olayların bir yanlış anlaşılma olarak kapandığını düşündük.

Bildirilenin aksine, Big Sangji [online] kafe bir iljin topluluğu değildi ve kafeye katılan birçok sıradan öğrenci de vardı. Bu hususu daha sonra belirli ayrıntılarla çürüteceğiz.

Aktris Kim Hieora da söz konusu medya kuruluşunun muhabirlerine bir açıklama yaptı ve şu anda bu bilginin doğru olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ancak ne yazık ki ilgili medya kuruluşu, [ilk haberin] çok sayıda ihbara dayandığını belirten spekülatif bir haber yayınladı.

Aktris Kim Hieora’nın hiçbir zaman iljin faaliyetlerine katılmadığını ve iljin faaliyetlerine katılmayı ya da okulda şiddet olaylarına karışmayı hiçbir zaman kabul etmediğini bir kez daha vurguluyoruz. Spekülatif haberler ve bunlarla bağlantılı yanlış iddialara ilişkin ayrıntılı bilgileri sürekli olarak açıklayarak [durumu] aktif bir şekilde açıklığa kavuşturacağız.

Son olarak, herkesi asılsız spekülasyonları ve yanlış bilgileri yaymaktan ve yeniden çoğaltmaktan vazgeçmeye çağırıyor ve ajansımızın aktörlerini karalayan kötü niyetli eylemlere karşı ciddi yasal yollara başvuracağını açıklıyoruz.

Medya yetkililerinden doğru olmayan spekülatif haberlerden kaçınmalarını içtenlikle rica ediyor ve bugün birçok kişiyi hayal kırıklığına uğrattığımız için bir kez daha özür diliyoruz.

Bu kadar geç saate kadar beklediğiniz için teşekkür ederiz.

Ayrıca Kim Hieora‘nın Instagram paylaşımını da aşağıda okuyabilirsiniz:

Bugün endişeye neden olduğum için özür dilerim.
En içten duygularımla yaptığım gibi, her durumla dürüstçe ve sakince yüzleşmeyi planlıyorum.
Beni destekleyen ve bana güvenenlerden bir kez daha özür dilerim ve şu anda bile benim tarafımdan incitilmiş olanlardan gönülden özür dilerim. Birçok insanın bana güvendiğini bildiğim için yalan söylemeden yoluma devam edeceğim. Bana destek olmanızı rica ediyorum.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.