BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

KARD B.M annesine meme kanseri teşhisi konduğunu açıkladı

1 dakika okuma süresi

KARD B.M ve ailesi tarafından işletilen giyim markası ‘STAYDIUM‘ 3 Mart tarihinde üzücü bir açıklama yayınladı.

Marka, B.M‘in annesine ileri derecede meme kanseri teşhisi konulduğunu ve şu anda kanserin ilerleyişini belirlemek için daha fazla testin yapılma aşamasında olduğunu açıkladı. Bu nedenle, ‘STAYDIUM‘ ürün yelpazesini genişletmeye şimdilik ara verecek, ancak şu anda katalogda mevcut olan ürünlerin satışına devam edeceğiz.

Açıklamanın tamamını aşağıdan okuyabilirsiniz:

Bu talihsiz haberi duyurduğumuz için sizlerden özür diliyor ve üzüntülerimizi bildiriyoruz.

Staydium’un kurucusu olan BM’in annesine kısa bir süre önce meme kanserinin daha ileri bir evresi olan üçlü negatif invaziv meme kanseri teşhisi konuldu. Şimdilik 2. evre olarak tanısı konuldu ancak daha ileri bir evre olup olmadığının teyit edilmesi amacıyla daha fazla test yapılması önerildi. Bizler beklerken, test sonuçlarının kanserin henüz yayılmadığını göstermesini umuyor ve bunun için dua ediyoruz.

Dolayısıyla Staydium’un tedavi süreci nedeniyle yeni ürün üretimine bir süre ara vereceğini üzülerek duyurmak isteriz. Bununla birlikte, şu anda kataloğumuzda bulunan Healers ve BTG ürünleri hala satışta olacak ve naçizane olarak, tedavi sürecini finanse etmede muazzam bir yardımı olacağı için her alışverişe minnettar olacağımızı bildiririz.

BM ve tüm ailesi, hastalığın vücudunun başka bir yerine yayılmaması ve meme kanserini yenmiş olarak geri dönmesi umuduyla annesine dualarınızı eksik etmemenizi rica ediyor.

Kalbimiz kanserden etkilenen herkes için atmakta , biz kendi hastalığımızla savaşırken sizin ve sevdiklerinizin de sağlığına kavuşması ve sağlıklı kalması ümidiyle dua etmekteyiz.

Bize gösterdiğiniz sonsuz sevgi ve destek için bir kez daha çok teşekkür ederiz.

Sevgilerimizle,

STAYDIUM

B.M’in annesi başta olmak üzere tüm kanser hastalarına acil şifalar diliyoruz.


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.