BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Jimin, zorbalık olaylarının ardından en karanlık döneminde Lee Hyori ile yaşadığını açıkladı

1 dakika okuma süresi
lee hyori jimin

Jimin, eski AOA üyesi Mina ile aralarında geçen zorbalık olaylarının ardından en karanlık döneminde Lee Hyori ile birlikte yaşadığını açıkladı.

15 Eylül’de Jimin’in JTBC’nin ‘Another Universe’ programında Lee Hyori’nin hit şarkısı “U-Go-Girl “ü coverlayacağına dair haberler çıktı ve Jimin’in bu seçimi netizenleri şaşkınlığa uğrattı.

Medya kuruluşu Osen’e göre, “Jimin en zor zamanlarını yaşarken, Lee Hyori ona ilk mesajı attı. Önceden bir ilişkileri olmamasına rağmen, Lee Hyori hoobae’si için üzüntü duydu ve ona ulaştı. Jimin her şeyi bırakıp Jeju Adası’na uçtu ve orada Lee Hyori ile yaşayıp yeniden ayağa kalktı.”

Bildiğiniz üzere Jimin geçtiğimiz Temmuz ayında ALO MALO Entertainment ile sözleşme imzaladı. Jimin’i ‘Another Universe’de izliyor musunuz?

kaynak: allkpop


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.