BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
DedikoduHaberK-Pop

Jamie, erkek arkadaşı Goo Min Chul tarafından aldatıldığını iddia etti

1 dakika okuma süresi
jamie goo min chul aldatıldı

Jamie, erkek arkadaşı Goo Min Chul tarafından aldatıldığını açıkladı.

Ünlü şarkıcı 23 Ocakta Instagram hikayelerinde erkek arkadaşının onu 4-5ten fazla kızla aldattığını ve ne kadar kızgın olduğunu dile getirdi.

Çift ise ilişkileriyle geçen Kasım ayında gündeme gelmişti, ayrıca Jamie bu suçlamaları yöneltmeden saatler önce ikisi de birlikte çıktıkları kayak tatilinden mutlu fotoğraflar paylaşmışlardı.

Jamie, paylaştığı hikayelerde “Erkek arkadaşınızın sizi aldattığını düşünün. Müthiş ya gerçekten. Bildiğimin farkında değil ama kesinlikle hayatımdan çıkartıyorum. Şimdi git o 4-5? kızla gönül eğlendir” cümlelerini kullandı.

Daha sonra paylaştığı hikayelerdeyse, “Bundan manyak güzel bir şarkı yapacağım”, “Erkekleri kötüleyerek genellemeyin, beş para etmeyen o” diye ekledi. Goo Min Chul ise henüz iddialara yanıt vermedi.

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.