BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Ive ve Starship Entertainment, Türkiye ve Suriye için 150 milyon won bağışladı

1 dakika okuma süresi

Kız grubu Ive, ajansı Starship Entertainment ile birlikte depremden etkilenen Turkiye ve Suriye‘ye yardım için bağışta bulundu.

Çocuk hakları konusunda uzmanlaşmış bir yardım kuruluşu olan Good Neighbors, ayın 14’ünde “Ive ve Starship Entertainment, Turkiye ve Suriye depremlerinden etkilenenler için 150 milyon won (2.227.640,90 Türk Lirası) bağışladı.” açıklamasında bulundu.

Bağış, etkilenen bölgelerdeki çocuklar ve bölge sakinleri için giysi, çadır ve uyku tulumu temin etmek üzere kullanılacak.

Starship Entertainment, “Bir gecede hayatları değişen Türkiyeli ve Suriyeli çocukları ve bölge sakinlerini gördüğümüzde derin üzüntü duyduk.” dedi ve ekledi: “Umarız bu bağış Türkiyeli ve Suriyeli depremzedelerin yaşamlarının iyileştirilmesinde biraz da olsa yardımcı olur.

Good Neighbors temsilcisi: “Ive ve Starship Entertainment’a, depremden ciddi zarar gören Türkiye ve Suriye’deki çocuklara destek oldukları için teşekkür etmek istiyorum. Evlerini kaybeden, etkilenen bölgelerin sakinlerine gerekli yardımı sağlamak için elimizden geleni yapacağız.

kaynak: edaily


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.