BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

IVE Kuzey Amerika promosyonlarına hazırlanıyor: Kakao Columbia Records ortaklığını duyurdu

1 dakika okuma süresi

Kakao Entertainment, sanatçılarının küresel erişimini genişletmek için Columbia Records ile iş birliği yapıyor!

24 Mart’ta Kakao Entertainment, Sony Music‘in bir yan kuruluşu olan Columbia Records ile yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Bu ortaklık, Kakao’nun alt kuruluşu Starship Entertainment bünyesindeki sanatçılardan biri olan ve şu anda baharda geri dönüş için hazırlanan IVE’ın küresel menajerliği ile başlayacak. Columbia Records, IVE‘ın 10 Nisan’da çıkacak olan ilk uzun metrajlı albümü “I’ve IVE“ın küresel müzik dağıtımını, yerel pazarlamasını ve tanıtımını ve ayrıca 27 Mart’ta yayınlanacak olan “Kitsch” adlı çıkış öncesi parçasını destekleyecek.

Kakao Entertainment America’nın başkanı Joseph Jang şunları söyledi: “IVE’ın küresel yolculuğuna pop müzik alanında zengin bir geçmişe sahip Columbia Records ile çıkmaktan heyecan duyuyoruz. Bu ortaklık bizim için önemli bir anlam taşıyor.

Yapılan basın açıklamasına göre, IVE’ın Kuzey Amerika’daki çıkışının ardından Kakao, diğer sanatçıların da yurtdışında büyümesini desteklemeyi planlıyor. Şirket, “Şirket Kakao Entertainment America’yı operasyon merkezi alarak, önde gelen küresel eğlence şirketleriyle ortaklaşa, sanatçılarının yurtdışı turnelerini, promosyonlarını ve albüm yayınlarını desteklemek için kapsamlı bir yönetim sistemi uygulayacak.” açıklamasını yaptı.

Joseph Jang sözlerine şunları ekledi: “Kuzey Amerika’daki müzik ve sanatçılarımızın üretim ve dağıtım kabiliyetlerini güçlendirerek, Kakao Entertainment’ın müzik işinin küresel rekabet gücünü arttırmayı dört gözle bekliyoruz.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.