BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

IU, Park Seo Joon’un Yeni Dizisi ‘Gyeongseong Creature’ Setine Kahve Kamyonu Gönderiyor

1 dakika okuma süresi

Dream” filminin ikilisi IU ve Park Seo Joon diziden sonra da dostluklarının devam ettiğini gösterdiler!

22 Ağustos’ta Park Seo Joon Instagram hikayesinde kısa bir video paylaşarak yeni draması “Gyeongseong Creature“ın 2. sezon setine IU‘nun bir kahve kamyonu gönderdiğini açıkladı. Park Seo Joon videoda, “So Min PD (yapımcı yönetmen), sonunda başarmışsın?!” yazarak IU‘nun “Dream” filmindeki karakteri olan So Min‘e atıfta bulundu.

IU, bardak tutacağına Seo Joon için “Seo Joon joonjal” yazarak eğlenceli bir akrostiş şiir oluşturmuş. Yazdığı akrostişteki joonjal, (“acayip yakışıklı” anlamına gelen) jonjal‘a benzediğinden bir kelime oyunu yapmış. IU da şiirinin altına parantez içinde joonjal‘ın aslında “acayip yetenekli” anlamına gelmesi gerektiğini esprili bir şekilde açıklamış.

Kamyonun üzerindeki bir afişte de Seo Joon‘un adıyla bir akrostiş şiir daha yazarak ekibe bir not bırakmış: “Alkış tufanı!!!!!! Seo Joon tarafından ‘Gyeongseong Creature‘ Takımı için hazırlandı!!!” Bir başka pankartta ise “Seo Joon ve ‘Gyeongseong Creature‘ Takımını destekliyorum! Gönderen, IU.” notunu düşmüş.

Daha önce bildirildiği üzere, Netflix “Gyeongseong Creature” 2. sezonunun yapım aşamasında olduğunu, 1. sezonun ise bu yılın dördüncü çeyreğinde yayınlanacağını doğruladı.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.