BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

ITZY Mobile Legends Bang Bang Allstar Festivaline katılıyor

1 dakika okuma süresi

K-pop kız grubu ITZY Mobile Legends (MLBB)‘ın 22 Mart – 30 Nisan tarihleri arasında devam edecek olan ALLSTAR etkinliği için global temsilcisi seçildi. Mobile Legends ilk kez Koreli sanatçılarla birlikte çalışarak ortak bir kampanyanın tanıtımını yapacak. ALLSTAR temalı ‘Harmonia‘ haritasında karanlığı fethetmek için Yeji, Lia, Ryujin, Chaeryeong ve Yuna‘ya katılın.

ITZY’nin gelişini kutlamak için oyuncular giriş yaparak özel ALLSTAR ödülleri ve dört yepyeni kahraman görünümü kazanabilecekler.

31 Mart 2023’te başlayacak olan etkinlik ile, 1.999 elmasa varan ödüller – örneğin ifadeler, ALLSTAR’a Özel Avatar Border Shine! Atomic Pop, Atomic Pop Spawn Effect ve çok daha fazlası oyuncuları bekliyor. Ayrıca oyuncuların eşlik edebileceği özel bir oyun içi ALLSTAR müzik parçası da olacak.

Purify Harmonia etkinliği 31 Mart’tan 23 Nisan 2023’e kadar sürecek ve oyuncular görevleri tamamlayarak ALLSTAR ödüllerini almak için kullanılacak Teknotları elde edecekler.

ITZY’nin Mobile Legends için hazırladığı We Are Infinite adlı parçayı aşağıdan dinleyebilirsiniz

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.